Kontakt:

Patryk Grzemski przed EFM SHOW: „Nie jadę tam przegrać!” WYWIAD

159374287_115753117203832_7484841475331654419_o

10 kwietnia na polskim rynku MMA zadebiutuje nowa-stara federacja. Z jednej strony EFM możemy kojarzyć chociażby z zeszłorocznych gal na których walczyli tacy zawodnicy jak Michał Materla czy Wojtek Janusz, z drugiej jednak strony EFM SHOW ma być nową, lepszą wersją. Jednym z uczestników będzie Patryk Grzemski (1-2) z którym przygotowaliśmy wywiad.

Cześć Patryk, miło mi Cię gościć na portalu Polishfighters. Zacznijmy od tego, jak doszło do zakontraktowania Ciebie przez federacje EFM Show?

Siemka. Zadzwonił do mnie mój manager Paweł Wyrobek z grupy MMA Familia i zaproponował walkę na EFM Show z Arkiem Kaszubą w sumie długo się nie zastanawiałem i od razu wziąłem tą walkę.

Ostatni raz w klatce byłeś prawie 2 lata temu. Czym była spodowana twoja przerwa?

Przerwa niestety była spowodowana wielokrotnym złamaniem ręki. Uraz się odnowił po walce z Pawłem Zbijewskim na WLC.

Śledząc twojego Facebooka można było zobaczyć, że trenujesz chociażby z Pawłem Hadasiem czy Michałem „Matrixem” Królikiem. Czy to właśnie rundy z bardziej doświadczonymi kolegami mają być kluczem do sukcesu?

Praca z tak doświadczonymi zawodnikami na pewno zaowocuje o czym będziecie mogli przekonać się już niedługo

Twoim rywalem na gali EFM SHOW 1 będzie Arkadiusz Kaszuba, który jest bardzo utytułowanym kickboxerem. Udowodniłeś, że nie boisz się trudnych walk, ale nie masz obawy, że twój rekord będzie wynosił 1-3 i wyglądał mało atrakcyjnie?

To jest walka. Ja nie lubię sobie wybierać przeciwników. Lubię się bić Arek jest stójkowiczem ja uwielbiam mocne wymiany w stójce także na pewno będą mocne grzmoty 🧨 A co do rekordu 1-3 to ja nie jadę tam przegrać 😈

Zostańmy jeszcze przy temacie Arka… Walczył on w kategorii do 81kg, natomiast twój pojedynek z Lamparskim był w wadze lekkiej (70kg). Nie obawiasz się, że będzie dużo silniejszy?

Ja swoje walki amatorskie toczyłem głównie w kategorii do 77kg jak i również 84kg także o przewagę siłową się nie boję.

Zapytam jeszcze ciebie o „Extra fight” który odbędzie się na gali z udziałem twoim udziałem. Co o nim sądzisz?

Na pewno co mogę powiedzieć to będzie to ciekawy pojedynek pod względem medialnym. A kto wygra to starcie to już zweryfikuje klatka.

Dziękuję za poświęcony czas. Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

Zapraszam wszystkich do oglądania gali już niedługo link do PPV będzie można znaleźć u mnie na profilu 👊 https://www.facebook.com/PatrykGrzemskiMMA Pozdrawiam

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.