Kontakt:

Niepokonany Malaszewski zawalczy z doświadczonym Finem na EFM SHOW!

162909812_1582212608638099_2826200384970168043_o

Siła węgla kontra fighter z Finlandii. Marcin Maleszewski kontra Tuomas Gronvall na EFM SHOW.

EFM Show gromadzi nie tylko najlepszych fighterów z Polski, ale również z Europy. Międzynarodowe towarzystwo zapewni między innymi Tuomas Gronvall, który zmierzy się z Marcinem Maleszewskim.

Marcin Maleszewski trenował muay thai i kickboxing. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez poddanie, jedno przez balachę, ostatnie przez anakondę (na Irlandczyku – Mikey McCoyu). Niestraszne mu duże wyzwania i trudne warunki pracy. Prywatnie jest górnikiem. Rano pracuje w kopalni KWK Chwałowice, a po południu udaje się na trening. Ma spore wsparcie. Koledzy z kopalni interesują się jego sportową karierą. Lubi wszystko załatwiać jak najszybciej, dlatego dotychczasowe walki kończył dość szybko. Zapewnia jednak, że gdy przyjdzie mu walczyć dłużej, kondycji nie zabraknie. Z European Fight Masters związał się tylko na jedną walkę. Czy z EFM SHOW czy szykuje się dłuższa współpraca? Zadecyduje po rywalizacji z jego kolejnym rywalem.

Rywalem Polaka będzie Fin – Tuomas Gronvall. To jego pierwsza zawodowa walka poza Finlandią. Ostatnią przegrał przez decyzję w październiku 2020. Doświadczenia ma jednak sporo. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2012 roku. Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w małej klatce do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.