Kontakt:

KSW 59: Adrian Bartosiński pokonuje Lionela Padille w trzeciej rundzie! (Opis walki)

5e754337c2b6e0_72696504

Pierwsza runda:
Pojedyńcze ciosy na początek z obu stron. Mocne lowkicki Lionela. Idzie w klincz Lionel i wchodzi w nogi Bartosiński. Kontrola i kilka ciosów z góry. Wstaje Hiszpan i sam obala Bartosińskiego na chwilę, a „Bartos” wstaje i samodzielnie obala rywala rzutem. Idzie na koniec po gilotynę Adrian, ale przetrwał to Lionel.

Druga runda:
Obala szybko Polaka Lionel, ale ten od razu wstaje i ma rywala przy siatce. Próba obaleń, ale nieskutecznie. Kontruje obalenie rywala Lionel i jest w dosiadzie. Kilka ciosów zadaje z góry Hiszpan, a Polak oddaje plecy, ale wstaje. Kolejne obalenie Lionela i mocna kontrola. Rozbija Polaka z góry Hiszpan, ale Bartosinski znów wstaje, aby wdać się w wymianę, po której przełapał kopnięcie  i po raz kolejny obalił. W taki sposób kończy rundę Lionel.

Trzecia runda:
Bartosiński mocno trafia i deklasuje rywala w stójce. Obala „Bartos” ale Hiszpan szybko wstaje i przyjmuje kolejne ciosy. Desperackie próby obalenia ze strony Lionela. Idzie teraz po nogi Polak co wychodzi, zasypuje rywala ciosami pod siatką, ten w akcie desperacji oddaje plecy i przyjmuje dziesiątki ciosów, a sędzia kończy walkę.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.