Kontakt:

KSW 59: Sebastian Rajewski deklasuje Savo Lazić’a na pełnym dystansie. (Opis walki)

163047380_881872352593491_6563874816407635913_n

Pierwsza runda:
Krótka wymiana kopnięć na początek. Kopnięcie Lazicia które przechwytuje Rajewski do obalenia przeciwnika. Lazic skraca dystans wchodząc w klincz i atakuje lokciami i kolano w krocze. Chwila przerwy i walka ponownie trwa. Świetna obrotówka w korpus Rajewskiego i idzie w klincz pod siatkę Savo. Odwraca rywala Sebastian i rozłącza kolanem. Przestrzelił sierpowym Rajewski i znowu idzie w klincz Savo i zostaje po raz kolejny odwrócony. Rozłacza klincz Rajewski i frontkickiem oraz serią sierpowych Lazić. Kolejne kopnięcie frontalne – tym razem Sebastiana, przechwycił to kopnięcie Lazić po czym poszedł po obalenie, które obronił Poznaniak i wszedł w klincz Savo w którym zakończył rundę.

Druga runda:
Kopnięcia Rajewskiego i skraca dystans Lazić, na co Rajewski odpowiada lewym prostym. Frontkick Lazicia i idzie w nogi Czarnogórzec, co broni Rajewski. Idzie w klincz Lazić na co Rajewski odpowiada kolanem. Poznaniak odwraca rywala a ten próbuje tego samego. Headkick Sebastiana i seria ciosów po których upada Lazic. Hak w korpus Sebastiana. Idzie w nogi Sebastian, po chwili kontroli Savo wstaje i przyjmuje kolejne ciosy w korpus oraz podbródkowe. Ciosy podbródkowe na nisko opuszczona głowę Lazicia. Desperacka próba obalenia Czarnogóra na co odpowiada latającym kolanem i lewym sierpowym Sebastian. Kopnięcie w korpus i szarża Lazicia. Ciosy pod siatka i mocny cios na koprus Rajewskiego. Idzie po nogi Sebastian i kontroluje pozycje pod siatką. Kolano na brzuchu i straszy wejściem w dosiad Rajewski, ale Savo wstaje. Przestrzelił sierpowym Lazić i zaatakował serią bokserską Rajewski. Wysokie kopnięcie i prawy sierpowy Rajewskiego.

Trzecia runda:
Wymiana kopnięć na początek trzeciej rundy ale niecelnie z obu stron. Dobry boks ze strony Rajewskiego, idzie w nogi Savo i atakuje wątrobę Rajewski. Trafia mocnymi ciosami na korpus i kopnięcie boczne ze strony Sebastiana. Lewy sierpowy i idzie w nogi Savo co broni znów zawodnik z Poznania. Udane obalenie Lazicia i wstaje Savo, ale straszy Rajewski skrętówką z czego na spokojnie wychodzi Lazic. Obrotowka na koniec że strony Sebastiana i udana obrona sprowadzenia.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.