Kontakt:

KSW 59: Łukasz Rajewski po świetnej walce wygrywa z Konradem Dyrschka! (Opis walki)

163212415_1260771010992257_6490135244282350385_n

Pierwsza runda: 
Dobre kopnięcia i zmiany pozycje ze strony Rajewskiego. Lowkick i headkick Konrada, czego unika Rajewski i atakuje kolejnym lowkickiem. Skraca dystans kombinacją bokserską i atakuje lowkickiem Rajewski. Kopnięcie w krocze ze strony Polaka. Dochodzi do siebie Konrad i atakuje łydkę dwoma lowkickami Rajewski. Próbuje kpnięcia na kolano Konrad, czego unika Poznaniak. Dobry prawy prosty Łukasza i kolejny lowkick. Bardzo mocny lewy sierpowy „Raju” i nurkuje w nogi Konrad czego broni reprezentant Polski. Kolejne mocne lowkicki Rajewskiego na koniec.

Druga runda:
Rozpoczyna ciosami prostymi Konrad, na co odpowiada Rajewski lowkickiem i skraca dystans Łukasz prawym sierpowym, na co odpowiada prawym prostym Niemiec. Prawy sierpowy Rajewskiego i kopnięcie boczne na lowkick, tym razem ze strony Konrada. Zagania rywala pod siatkę i atakuje frontkickiem Łukasz. Kolejny lowkick Polaka i ugina się noga Konrada. Wymiana ciosów prostych, gdzie dużo celniejszy Łukasz. Masa lowkicków Rajewskiego i świetne ciosy proste Łukasza.

Trzecia runda:
Dużo kalkulacji po obu stronach. Lewy sierpowy i lowkick, co blokuje Rajewski. Lewy prosty Konrada i lowkick, który tym razem trafia. Krótka wymiana sierpowych, w których celniej bije Rajewski. Dobra akcja serią prostych Konrada. przestrzelone jaby po obu stronach. Lowkick Konrada. Wysokie kopnięcie Konrada i mocny lowkick Rajewskiego. Mocne kopnięcia Konrada atakują udo rywala. Próba obalenia Rajewskiego na koniec co broni Dyrschka i teraz to on zajął plecy rywala i zadaje mocne ciosy młotkowe, ale nie starczy mu czasu na wykończenie bo walka się właśnie skończyła.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.