Kontakt:

MMA: Prawdziwy sport? Obejmujemy patronatem galę Sharks Attack 4

157586389_2856707094598353_2317085121111094558_o

PolishFighters wpływają do zatoki rekinów! Obejmujemy patronatem Sharks Attack.

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, iż redakcja PolishFighters.Info została oficjalnym patronem gali sportów walki – Sharks Attack 4! Projekt który narodził się w Ostródzie, a swą pierwszą odsłonę miał w 2018 roku, to naszym zdaniem nieodzowna pozycja w kalendarzu każdego zagorzałego fana mieszanych sztuk walk oraz kickboxingu. W przypadku zbliżającej się gali do grona współorganizatorów dołączył klub Poland Top Team Grudziądz.

Dlaczego?

Projekt Sharks Attack od pierwszej odsłony stawia na prawdziwych zawodników z krwi i kości, którzy prawdziwe emocje dają na arenie walk. Idea ta doskonale pokrywa się z ideą, dzięki której tworzymy PolishFighters: #DlaPrawdziwychWojowników!

10 kwietnia 2021 roku w walce wieczoru wystąpi, nie bójmy się tych słów: legenda oraz pionier polskiego MMA, Mariusz Radziszewski, który w ostatnim czasie dał się poznać szerszej publiczności za sprawą występu w reality show „Tylko Jeden”. Popularny Radzik został doceniony przez środowisko sportów walki za bezkompromisowy styl walki, co w dzisiejszych realiach ostrożnego budowania rekordów nie jest sprawą zupełnie oczywistą. Zagorzali fani MMA z pewnością pamiętają Mariusza z innych znakomitych gal, jak PLMMA, FEN, M-1, Oktagon, czy ostatnio Wotore. Podejmowane przez niego nazwiska, jak Lasota, Michalski, Romanowski, Skibiński, Kułak, Piskorz, czy Gallon świadczą, iż wcześniejsze słowa nabierają potwierdzenia.

Naprzeciwko Radziszewskiego stanie inny znakomity zawodnik, Rafał Błachuta. 29-latek również zaliczany może być do grona weteranów, ponieważ uczestniczył w turnieju podczas gali KSW Extra 2, kiedy to mierzył się Rafałem Schabkiem oraz znakomitym Rubenem Crawfordem. Podejmowane przez niego nazwiska w przeszłości, to: Zawadzki, Radomski, Abusipyan Magomedov, Poniedziałek, czy Dyrschka. Wspólnym mianownikiem dla obu zawodników mogą być pojedynki z Michałem Michalskim oraz Davym Gallonem.

Biorąc pod uwagę te aspekty, któż nie chciałby zobaczyć takiego starcia?

Ponadto na gali zobaczymy mistrza świata Muay Thai Oskara Siegerta, a także mistrza Wojska Polskiego w bliskim kontakcie Seweryna Kirschhiebela. Sharks Attack to również świat lokalnych bohaterów oraz wschodzących gwiazd młodego pokolenia, do których zaliczają się między innymi: Paulina Ilnicka, Alan Szymański (najlepszy zawodnik minionego roku Amatorskiej Ligii MMA w kategorii średniej), Paulina Wiśniewska (najlepsza zawodniczka ALMMA 2020), Tobiasz Lewandowski, Paweł Sieg, Mateusz Białecki, czy powracający po rocznej przerwie, niepokonany Dominik Jusis, którego zawodowy rekord, to 4 wiktorie.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu, a także kanału w serwisie YouTube (odnośnik u dołu wpisu), aby na bieżąco śledzić kolejne ogłoszenia gali oraz wywiady z bohaterami Sharks Attack 4, na którą zapraszamy już dziś! 10 kwietnia 2021, Grudziądz.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.