Kontakt:

PolishFighters wchodzi na wyższy level. Chcesz nas wesprzeć!?

patronite-logos-1

PolishFighters to marka tworzona od lat. Nie ukrywamy jednak, że dla naszej redakcji szczególnie owocne były ostatnie miesiące, które wygenerowały nam zasięgi o jakich wcześniej mogliśmy pomarzyć. Z racji tego, że chcemy cały czas poszerzać grono naszych odbiorców, rosną też nasze ambicje. Nie da się jednak zrobić wielu rzeczy bez odpowiednich funduszy. I tutaj zwracamy się do was…

Popularny „PF” to przede wszystkim świetnie rozwinięta grupa dla pasjonatów sportów walki oraz fanpage, na który regularnie wrzucamy najświeższe informacje ze świata MMA, a także najgłośniejsze sprawy związane z boksem. Nie chcemy jednak stać w miejscu i wielkimi krokami zbliża się otwarcie naszego sklepu. Na tym jednak nie koniec. Bardzo chcielibyśmy stworzyć wirtualne studio i zainwestować w sprzęt video ze znacznie wyższej półki. Dla nas, dziennikarzy amatorów, jest to jednak bardzo duży wydatek i nie możemy sobie na niego pozwolić. Wszystko co robimy, robimy z pasji. I dlatego prosimy was o pomoc.

Przez ostatnie pół roku bardzo intensywnie myśleliśmy o założeniu Patronite’a. Środki zebrane właśnie w ten sposób pomogłyby nam wejść na wyższy level i dostarczać wam więcej materiałów oraz sprawić, że będą one niezwykle przyjemne dla oka. Wiemy, że nasi czytelnicy mają wielkie serca i mamy nadzieję, iż zdecydują się nas wesprzeć. W najbliższym czasie nasz profil na w/w stronie powinien wystartować. Nie chcemy jednak, aby wasze działania zostały pozostawione bez niczego. W zależności od kwoty, którą zdecydujecie się nas wesprzeć, mamy przygotowane świetne nagrody, zaczynając od możliwości rozmów z nami, kończąc na spróbowaniu swoich sił w podcastach czy otrzymania spersonalizowanych pozdrowień video od czołowych zawodników.

#WojownicyPF liczymy na was, że okażecie dobroć i pomożecie wejść nam na nowy poziom dziennikarstwa. #Patronite

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.