Kontakt:

„Gdyby Khabib spytał mnie o opinię doradziłbym mu starcie z GSP lub emeryturę” – Javier Mendez o przyszłości Nurmagomedova

khabib nurmagomedov

Na przestrzeni ostatnich rzadko zdarzało się, by wielcy zawodnicy po ogłoszeniu zakończenia kariery nie pozostawali w sferze pogłosek o ich kolejnych starciach. Jest do dosyć zrozumiałe, że kibicom gwiazd sportów walki ciężko jest pogodzić się z myślą, że ich ulubiony fighter nie zaprezentuje już swoich umiejętności przed publicznością. Mimo ogłoszenia zakończenia kariery przez Khabiba Nurmagomedova, wciąż pojawiają się nowe spekulacje dotyczące jego ewentualnego powrotu do oktagonu UFC.

Spytany o to, jakiej rady niepokonanemu mistrzowi udzieliłby jego trener, Javier Mendez, ten odpowiedział:

Gdyby Khabib zapytał mnie co o tym wszystkim sądzę, doradziłym mu zaczekać na powrót GSP bądź po prostu odejść na emeryturę. Nie pytał mnie o to w ostatnim czasie, ale tak właśnie bym mu powiedział.

Rosjanin zakończył swoją karierę wygraną nad Justinem Gaethje w paźdznierniku ubiegłego roku. Obiecał on również matce, że nie stoczy już więcej pojedynków po śmierci swego ojca.

Z kolei Georges St-Pierre wydaje się być mocno zainteresowany walką z Nurmagomedovem. Po latach bojów w wadze półśredniej, powrócił udanie ze swojej emerytury w 2017 roku. Zdobył wtedy pas dywizji do 84kg po pokonaniu Michaela Bispinga, lecz zwakował go niedługo później. Kanadyjczyk jest również członkiem galerii sław UFC.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.