Kontakt:

Zasady PRIDE, brak limitu czasowego i kategorii wagowej – Norman Parke proponuje walkę Popkowi!

popek

Kontrowersji i mozliwości kolejnych potencjalnych walk wokół osoby Normana Parke’a ciąg dalszy. Irlandczyk zaproponował walkę Pawłowi Mikołajuwowi.

Były mistrz KSW za pośrednictwem swoich portali społecznościowych wyraził chęć stoczenia pojedynku z obecnym zawodnikiem FAME MMA, Popkiem. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że starcie to miało by sie odbyć w kategorii open bez limitu czasowego. 34-latek uważa, że taka potyczka na zasadach PRIDE mogłaby zostać walką roku PPV W Polsce

W ostatnim czasie nie tylko 42letni raper został zaczepiony przez Normana. Nie tak dawno wyzywał on na starcie Marcina Wrzoska, Borysa Mańkowskiego czy Kasjusza Życińskiego. Według zamieszczanych kilka dni temu informacji wynika, że Parke ma stoczyć walkę w lutym w Niemczech, następnie sugerował powrót do KSW w wyższej kategorii wagowej.

Mikołajuw, który również brał udział w głośnych walkach dla polskiego lidera, planuje powrót do klatki w marcu. Podczas gali FAME MMA 9 jegp potencjalnym rywalem w walce wieczoru ma być raper Kizo.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.