Kontakt:

TYLKO U NAS: Pierwsze słowa Oskara Szczepaniaka po zakontraktowaniu przez Babilon!

IMG_20201117_122934

Już 27 listopada Oskar Szczepaniak zadebiutuje w zawodowym MMA. Będzie to od razu walka na wysokim poziomie, gdyż odbędzie się ona na gali BABILON MMA, a jak wiemy, organizacja Tomka Babilońskiego jest jedną z najlepszych w Polsce. Specjalnie dla naszej redakcji, młody zawodnik przygotował krótki komentarz.

Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że nie ma dużo zawodników, którzy już w debiucie toczyli walki dla takich federacji jak FEN czy Babilon MMA. Do tego grona już za 10 dni dołączy zawodnik klubów Berserkers Team Szczecin, BKS Olimp Szczecin i Jatubaht Szczecin – Oskar Szczepaniak. Współpracujący z nami 21-latek opowiedział trochę o emocjach jakie mu towarzyszą przed tą walką, oraz co sądzi o rywalu:

Jest mi niezmiernie miło, że federacja taka jak Babilon MMA dała mi możliwość pokazania się na ich gali. Same ich wydarzenie buduje u mnie ekscytacje i chęć do mocniejszych treningów, aby kibice mogli zobaczyć moją formę. Jeśli chodzi o moje przygotowania, to czuje że przepracowałem  je bardzo mocno. Odbyłem mnóstwo treningów z zawodnikami wysokiej klasy, którzy za każdym razem dawali z siebie wszystko, aby dołożyć cegiełkę do moich przygotowań. Czuje się bardzo dobrze w stójce jak i w parterze, więc uważam, że na walce będę mógł zaprezentować wachlarz swojej wszechstronności 🙂 W moich przygotowaniach oczywiście towarzyszyli mi trenerzy Piotr Bagiński, Radosław Król, Jakub Stańczuk, Maciek Jewtuszko oraz Paweł Nędzi. Przeciwnik solidny i głodny kolejnych zwycięstw, szanuję go w 100% i wiem że oboje damy dobrą walkę. Nie mogę się doczekać, aż wkroczę w zawodowstwo z takim hukiem :)) Na koniec chciałbym podziękować moim rodzicom, którzy zawsze są przy mnie, pomagają mi, a ich wsparcie jest zasługą moich sukcesów. Widzimy się przed telewizorami, heja!

Gala Babilon MMA odbędzie się już 27 listopada, a transmisja odbędzie się na sportowych antenach polsatu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.