Kontakt:

Opolscy Wojownicy powracają! Dusza i Golonkiewicz jednymi z gwiazd!

dusza

Już za 10 dni, 27 listopada, Opolscy Wojownicy zawitają ze swoją piątą już galą. „Opolscy Wojownicy V. Bitwa nad Odrą” odbędzie się po raz trzeci w stolicy województwa opolskiego. Na gali wystąpią m.in. Szymon Dusza i Adam Golonkiewicz.

Informacja prasowa:

V Gala Sztuk Walki OPOLSCY WOJOWNICY. Bitwa nad Odrą odbędzie się w terminie 27 listopada 2020 roku w największej hali widowiskowo – sportowej w regionie – STEGU ARENA OPOLE. Impreza ma charakter cykliczny i na Opolszczyźnie odbędzie się po raz piąty, a w Opolu zorganizujemy event już po raz trzeci. 

Podczas planowanego wydarzenia wystąpią mi.in.: opolscy fighterzy, którzy dotychczas toczyli swoje boje podczas Gal pod banderą Opolskich Wojowników.

W swojej drugiej walce w zawodowym MMA wystartuje Adam Fidkowski z Klubu Next Level Opole, w mieszanych sztukach walki zobaczymy także Natana Jakuszewskiego oraz powracającego do klatki Adama Golonkiewicza. W Opolu wystartuje także SZYMON DUSZA!

W boksie zawodowym czekają nas trzy pojedynki. Swój debiut zaliczy Krzysztof CYBORG Wolski, który powraca po przerwie, a w jednej z dwóch walk wieczoru swój 4 pojedynek na zawodowym ringu stoczy Radosław Chojnowski. Na karcie będą zaplanowane także starcia w boksie olimpijskim.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa promotorska LEWY PROSTY, która stawia na młodych zawodników, stwarzając im możliwość regularnych startów oraz rozwoju i współzawodnictwa na najwyższym poziomie.

Wydarzenie bez udział publiczności, Transmisja wyłącznie w systemie PPV – https://live.galasztukwalki.pl

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.