Kontakt:

Ależ to była wojna! Barcelos jednogłośnie lepszy od Tahy na UFC on ESPN +40!

1-14

Pierwsza runda:
Rozpoczął kopnięciem Barcelos. Taha straszy lewym prostym. Bardzo mocny lowkick Brazylijczyka i stracił równowagę Taha. Seria bokserska Tahy ale odpowiada Barcelos. Kolejny lowkick Brazylijczyka. Trafia Raoni mocnymi ciosami – podbródkowy, sierpowy trzy kolana i podłączony Taha ale odpowiada sierpowym! Idzie w klincz Brazylijczyk i obala rywala. Próba duszenia za pleców, ale próbuje wstac Taha. Po raz kolejny za plecami Brazylijczyk próbuje duszenia, ale uciekł z tego Taha, jest w polgardzie ale łapie balache Raoni z dołu! Ucieka Taha i wstał! Jest klincz przy siatce i rozłącza to Brazylijczyk. Kolejny lowkick Brazylijczyka i znów traci równowagę Niemiec. Odpowiada seria sierpowych Taha na co reaguje latającym kolanem Raoni które dochodzi celu! Mocny sierpowy Brazylijczyka na koniec. Predykcja: Raoni Barcelos – 10:9.

Druga runda:
Rozpoczął od lowkickown Brazylijczyk. Odpowiedz lewym prostym Tahy. Przestrzelił lowkicka Brazylijczyk i skontrował sierpowego Niemca. Middlekick Raoniego. Kolejne latające kolano Barcelosa. Seria bokserska Tahy. Trafił w krocze Brazylijczyk i ma czas dla siebie Niemiec. Kolejne lowkicki Barcelosa. Dobrze okopuje korpus Brazylijczyk. Mocny prawy Barcelosa i trafił w kontrze! Seripowy, proste i frontkick Marcellosa! Wychodzi z opresji Taha i odpowiada ciosami prostymi. Lowkick Barcelosa i znów zraniony Niemiec. Dobry boks i kolano na koprus Barcelosa. Trafia po raz kolejny z kontry tym razem kolanem i mocne bomby lądują na twarzy Niemca! Rozbija rywala Barcelos, ale nie starczy mu czasu w tej rundzie! Predykcja: Raoni Barcelos – 10:9.

Trzecia runda:
Rozpoczął od kilku prostych ciosów Brazylijczyk i zaatakował frontkickiem na korpus. Rozbija podbródkowymi Brazylijczyk swojego oponenta, ale ten ma głowę z tytanu, a więc obalił Barcelos w stylu Mateusza Gamrota i jest za plecami! Naciskówka na szczękę ze strony Brazylijczyka, ale Taha ucieka i oddał półgardę. Atakuje z dołu krótkimi ciosami Taha, ale odpowiada łokciem Brazylijczyk i skręca się aby poddać rywala dźwignią na kolano Niemiec, a ten wstaje! Jest klincz i wychodzi z tego Raoni. Atakuje mocno boksersko Taha, ale kontruje to bezbłędnym prawym Brazylijczyk. Przestrzelił sierpowego co wykorzystał Taha, aby skontrować. Oddaje jezcze Barcelos mocnym prostym i kolejnym kolanem! Ledwo stoi Taha, ale to nie od ciosów na czękę, a od kolejnego lowkicka! Jeszcze mocny prawy prosty Barcelosa i chwieje się na nogach Taha, kolejny lowkick, kolejny raz upadł Niemiec i jest walka o przetrwanie w ostatnich sekundach tej wojny! Rozpuścili ręce ale nie starczy już czasu! Brawa za świetną walkę!
Predykcja: Raoni Barcelos – 10:9.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.