Kontakt:

Po bardzo ciekawej walce Andrei Arlovski lepszy od Tannera Bosera na UFC on ESPN +40!

123947341_371875610683384_8180865753862417997_n

Pierwsza runda:
Rozpoczął od niskiego kopnięcia Boser, który przyblokował Arlovski. Dobry lewy prosty Andreia i odpowiedź lowkickiem Tannera. Kolejny nietrafiony lowkick Bosera. Dobra seria Andreia i trafiony Boser, ale widać, że nie zrobiło to na nim wrażenia. Wysokie kopnięcie Andreia. Kolejny przestrzelony lowkick Bosera i straszy podwójnym jabem Andrei. Wysokie kopnięcie Tannera. Lowkick Andreiai dobry lewy Bosera. Kolejny lowkick Arlovskiego i kolejny Bosera, znów przyblokowany. Straszy rawym okrężnym Boser i dobry lowkick Arlovskiego, który spróbował kopnięcia bocznego na korpus a zaraz po tym backfista. Kopnięcie na kolano ze strony Bosera. Wszedł kopnięciem bocznym a zaraz po tym headkick na rywala Arlovski i wymiana lowkicków. Dobre zejście pod ciosem ze strony Andreia. Dwa wewnętrzne lowkicki Bosera. Postraszył middlekickiem na koniec Arlovski i świetnie trafił prawą ręką! To będzie koniec tej rundy, ale ta ostatnia akcja zdecydowanie była tą najlepszą byłego mistrza.
Predykcja: Andrei Arlovski – 10:9.

Druga runda:
Lowkick Andreia na początek. Frontkick byłego mistrza. Lowkick Bosera i lewy prosty. Kolejny lowkick Tannera. Kopnięcie boczne Arlovskiego i odpoiwedź prawym sierpem Bosera co zblokował były mistrz. Dwa lewe proste Andreia i lowkick Bosera. Skrócił dystans dobrym sierpowym Boser i mocny prawy prosty na lowkicka ze strony Bosera odpoiwedział Arlovski. Dobre trafienie po zmyłce byłego mistrza. Ależ cios prawą ręką Andrei! Świetnie korzysta z prawego prostego były mistrz, a Boser atakuje kolejnymi lowkickami. Dobra kontra Arlovskiego na serię ze strony Bosera. Kopnięcie ukośnie na kolano, dobry overhand i świetny backfist byłego mistrza na koniec! Arlovski posłuchał narożnika i świetnie w tej końcówce rundy pokazał swoje umiejętności!
Predykcja: Andrei Arlovski – 10:9.

Trzecia runda:
Rozpoczyna od frontkicków Arlovski i świetnej serii ciosów prostych! Kolejny lowkick Arlovskiego i mocny frontkick na korpus w odpowiedzi na overhanda Bosera. Dwa mocne lowkicki na nogę byłego mitrza, ale trzeciego już Andrei zablokował. Straszy prawym sierpowym Boser i przestrzelił lewego overhanda. Odpowiedź lowkickiem Andreia i teraz to Boser pokusił się o overhanda. Dwa lowkicki Bosera, a na trzeciego odpowiedział świetnym prawym Andrei. Zagania lewym prostym pod siatkę rywala Arlovski, ale ten ucieka i atakuje serią, na którą bezbłędnie, wręcz książkowo odpowiada Boser. Lowkick Tannera i dwa ciosy proste, na co Andrei odpowiedział tym samym. Kolejny lowkick Andreia i odpowiedź Bosera. Lowkick Bosera i świetna akcja Andreia, która zachwiała Boserem! Dobre skrócenie dystansu Bosera lewym prostym. Lowkick Kanadyjczyka i próba prawego prostego. Skraca dystans Andrei i klinczuje, ale wychodzi z tego Boser. Kilka lowkicków Kanadyjczyka spada na nogę rywala i koniec walki – jakże bliskiej i wyczekanej walki.
Predykcja: Tanner Boser – 10:9.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.