Kontakt:

Błachowicz, Vera i inni zawodnicy typują walkę Santos vs. Teixeira!

glover-teixeira

Już tylko pare godzin dzieli nas od walki, która wyłoni kolejnego pretendenta w wadzie półciężkiej. W tej dywizji mistrzem jest Jan Błachowicz… właśnie. Zobaczcie jak owe starcie typuje „Cieszyński Książę” i inni czołowi zawodnicy!

Jan Błachowicz: „Koleguję się z Thiago, więc to jemu kibicuję. Jeżeli się ponownie spotkamy, to przyjaźni nie będzie. Glover jest rozpędzony i wygląda naprawdę dobrze, ale ja po prostu jestem za Santosem.”

Ovince St. Preux: „Miałem okazję wcześniej zawalczyć z Gloverem i wiem, że nie jest łatwo go znokautować, bo zawsze wraca. Czym dłużej potrwa walka, tym jego szanse są wieśzke. Pozatym Thiago wraca po operacji. To będzie interesujący pojedynek, ale skłaniam się ku Gloverowi.

Marlon Vera: „Thiago Santos. Wystarczy mu siły, bo znokautować Glovera. Ten wyglądał dobrze przeciekowi Smithowi, (Teixeira i Smith zawalczyli ze sobą w maju) ale Santos musi po prostu raz trafić.

Alonzo Menifield: „Ciężko powiedzieć. Glover jest weteranem, a sam nie wiem, jak Thiago będzie wyglądał, gdy wraca po operacjach. Wskążę Santosa, ale gościu, wszystko zależy od tego, jak się będzie czuł.”

Khama Worthy: „Nie chciałbym wskazywać naprzeciw Gloverowi. Tę walkę można porównać do rzutu momentą, bo wszystko zależy od ich założeń. Typuję Teixeirę”.

Jalin Turner: „To będzie niesamowity pojedynek. Stawiam na Thiago – nokaut.”

Vinc Pichel: „Naprawdę, chciałbym, aby to był Glover, bo jest w stanie rzucić Thiago na naprawdę głęboką wodę, ale wydaje mi się, że Santos trafi jakiś niesamowity cios i znokautuje Teixeirę.”

Cole Smitch: „Glover pokazał się świetnie w ostatnich walkach, (Brazylijczyk posiada serię czterech wygranych) także myślę, że i tym razem może zaskoczyć”

Joe Solecki: „Po prostu muszę wytypować Glovera Teixeirę. Ostatnio zaprezentował się niesamowicie, a nie jestem przekonany, jak Thiago pokaże się po operacjach”.

Zawodnicy typujący zwycięstwo Thiago Santosa: Jan Błachowicz, Marlon Vera, Alonzo Menifield, Jalin Turner i Vinc Pichel. (5/9 = 55%).

Zawodnicy typujący zwycięstwo Glovera Teixeiry: Ovince St. Preux, Khama Worthy, Cole Smith, Joe Solecki. (4/9 = 45%).

-BJPenn.Com

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.