Kontakt:

Glover Teixeira zaskoczył, i dominując Anthony’ego Smitha przez cztery rundy, ubił go na początku piątej na UFC on ESPN +29! (Opis walki.)

Smith vs Teixeira

Pierwsza runda:
Smith zaczyna od kopnięcia frontalnego w tułów i lowkicka. Glover próbuje cepa ale unika go Anthony. Wymiana sierpów i lowkicki byłego pretendenta. Zapędza rywala pod siatkę Glovera były pretendent gdzie ten łapie klincz. Przy rozłączeniu klinczu cios który miał iść w korpus Anthony’ego poszedł w krocze. Smith ma chwilę dla siebie. Prawy sierpowy Smitha na rozpoczęcie i świetne kombinacje sierpów zakończone kolanem. Walka na środku oktagonu ale karci prostymi i frontkickami Glovera Teixeire były pretendent do pasa. Headkick wykroczną nogą Smitha. Lowkicki Brazylijczyka. Trafił lewym sierpem Glover ale klinczuje Smith. Przełapał jeden z frontkicków Brazylijczyk ale nie dał rady obalić rywala. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Glover zapędził rywala pod siatkę, ale świetną kombinacje ciosów pokazał Smith. Lewy prosty Anthony’ego i kolano na krótki dystans. Świetne proste byłego pretendenta. Brazylijczyk zapędza pod siatkę Smitha, ale wychodzi fantastycznie. Kończy kombinacje ciosów prostych headkickiem Smith. Tym razem próba frontkicku ale w głowę rywala. Skraca dystans i świetny sierpowy Smitha. Smith pod siatką przyjmuje bardzo dużo ciosów po tym jak trafił go Brazylijczyk. Lowkicki na wykroczną nogę. Obrotówka Brazylijczyka i ciosy proste Anthony’ego. Trzyma pod siatką rywala Glover, a ten dystansuje frontkickami w tułów. I świetna obrotówka Glovera na koniec drugiej rundy.

Trzecia runda:
Walka na środku oktagonu, ale Smith po lewym prostym wyłapał kopnięcie Brazylijczyka i miał przez chwilę dobrą pozycję w parterze. Trafia Glover po raz kolejny na deeskach Smith ma dosiad i czy zakończy walkę w trzeciej rundzie!? Broni się Smith ale jest rozciągnięcie Amerykanina, ale ten zmienia pozycje i ucieka. Zbiera bardzo dużo Smith, oddaje plecy, rozbija go Glover ale ten ucieka. Szuka duszenia Teixeira rozbijając rywala. I koniec trzeciej rundy. Ogromna przewaga Brazyjczyka.

Czwarta runda:
Sędzia sprawdza czy Smth może kontynować walkę, ale tak. Sędzia zgadza się także wychodzi do czwartej rundy Smith. Potworny podbródkowy na początek. Próba obalenia ze strony Smitha ale nie udana, i przyjął tylko bardzo dużo Smith. Prawy prosty Brazylijczyka i wchodzi po nogi udanie Glover Teixeira. Próbuje Brazyjczyk skręcić się do trójkąta rękoma, ale jak narazie ma półgarde i rozbija Smitha łokciami. Potwornie dużo zbiera Smith, 10 sekund do końca czwartej rundy i wytrzymał.

Piąta runda:
Brazyjczyk szybko obala Anthony’ego. Trzyma go w gardzie Smth ale ma na tyle mało sił, że Glover szybko odzyskuje dosiad gdzie rozbija Smitha a sędzia przerywa walke. Koniec – Teixeira nokautuje Smitha w 5 rundzie.

Glover Teixeira ubił Anthony’ego Smitha w 5 rundzie!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.