Kontakt:

Jake Matthews całkowicie zdeklasował Diego Sancheza na UFC 253! (Opis walki)

Sanchez

Pierwsza runda:
Przełapał Jake pierwszą próbę kopnięcia Sancheza i rozbija go natomiast ten dobrze się broni. Kolejne lowkicki Sancheza i kombinacje bokserskie Matthewsa. Zamyka na klatce rywala Jake i uderza pojedyńczym prawym. Headkick Matthewsa. Wychodzi z pod siatki Diego a Jake uderza wciąż pojedyńczym prawym. Aktywniejszy jest Diego, który atakuje sierpami, a Jake uderza nimi na skrócenie dystansu przez Sancheza. Wchodzi dobrymi akcjami bokserskimi Diego a Jake odpowiada prostymi i sierpami na takie szarże. Próba sprowadzenia ze strony Diego skontrowana podbródkowym i wejście w nogi ze strony Jake’a. Sporo ciosów młotkowych i próba skrętówki na sam koniec rundy.
Predykcja: Jake Matthews – 10:9

Druga runda:
Dobrymi kombinacjami wchodzi Diego, a Jake kontruje to prostymi. Lowkick Sancheza. Świetny unik Matthewsa i świetnie uderzył podbródkowym na szarżę Sancheza. Dwa ciosy proste Matthewsa. Teraz za to dużo aktywniejszy Jake i dobry middlekick Sancheza. Odpowiedź kolejnym mocnym prawym crossem ze strony Jake’a. Lowkick Sancheza i przestrzelona szarża. Panowie rozpuszczają ręce i Matthews okropnie trafił rywala dwoma sierpowymi. Diego co chwile rusza na rywala, ale zbiera przy tym okropnie dużo. Prawy prosty i lewy sierp Sancheza. 36 do 18 znaczących ciosów po stronie Jake’a. Lowkick Sancheza i odpowiedź kolejnymi prostymi ze strony Matthewsa.
Predykcja: Jake Matthews – 10:9

Trzecia runda:
Jake zajmuje środek oktagonu a Diego wyskoczył latającym kolanem. Lewy sierpowy Jake’a w odpowiedzi. Bardzo mocny prawy Jake’a i na deskach Sanchez przyjmuje dużo ciosów! Klei się Sancheza, ale w pógardzie Matthews powiększa rozcięcie na czole bardziej doświadczonego zawodnika. Odzyskał gardę Diego i atakuje łokciami z dołu. Wstaje Matthews, ale tylko na chwilę, aby znowu wejść do gardy rywala i okropnie go rozbijać. Stara się przejść do balachy Sanchez, ale zebrał okropnie dużo ciosów! Zapina jednak balache i podnosi pozycje Jake, aby rozbijać Diego, który nadrabia ciosy uderzając z dołu łokciami. Wyjął już rękę Matthews i rozbija przeciwnika, który wstaje w ostatniej sekundzie walki po okropnych ciosach młotkowych.
Predykcja: Jake Matthews – 10:8

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.