Kontakt:

TJ Brown vs Danny Chavez – Analizy UFC 252. (2/11)

Brown vs Chavez

TJ Brown (14-7) vs Danny Chavez (10-4)

TJ Brown jest po nieudanym debiucie w UFC. Przegrał on wtedy przez poddanie. Z góry zawodnik ten prezentuje się całkiem dobrze. Ma solidne ground and pound i kontroluje rywali. Ma niezłą i dynamiczną stójkę. Cardio jest na wysokim poziomie.

Danny Chavez to debiutant w UFC. Jest bardzo szybki w stójce co pozwala mu sprawnie kontrować rywali. Obrona przed poddaniami jest bardzo przeciętna, chociaż w klinczu broni ich całkiem nieźle. Z dołu jest mało aktywny i ciężko mu wychodzić spod wrywali. Cardio jest niezłe.

Podsumowanie:
Chavez tak jak wspomniałem nie ma najlepszego TDD.Jego rywal – zapaśnik nie powinien mieć problemów z obalaniem go i kontrolowaniem. Według mnie jest to najlepszy game plan jaki może on sobie wybrać. Problemem dla Browna mogą okazać się kontry Danny’ego i dlatego będzie musiał uważać na ciosy podbródkowe zawodnika aż do ostatniego gongu. Moim zdaniem TJ który ma bardzo dobre cardio będzie dawał radę wywracać rywala i tym samym wypunktuje go. Nie wykluczam też tu jakiegoś poddania, ale bliżej jest mi tej pierwszej opcji.

Typ: TJ Brown – Decyzja. (30-27).

Rozłożenie szans:
Kto wygra walkę: (Brown vs Chavez) 60-40
Kiedy zakończy się walka: (-1,5 vs +1,5) 80-20
Przez co zakończy się walka: (KO/TKO vs SUB vs Decyzja) 20-20-60

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.