Kontakt:

Nieoficjalnie: Andy Ruiz Jr. kontra Chris Arreola pod koniec roku!

Ruiz-Joshua19-1-720×854[1]

Andy Ruiz Jr. vs Chris Arreola – do tego starcia prawdopodobnie dojedzie w grudniu bieżącego roku. Według nieoficjalnych informacji obozy obu pięściarzy doszły już do porozumienia.

Informacje na temat tej walki w boksie zawodowym podał Mike Coppinger z „The Athletic”. Do pojedynku miałoby dojść  na jednej z grudniowych gal Premier Boxing Champions.

Chris Arreola to bokser, który jest doskonale znany polskim kibicom. W 2010 roku z Arreolą mierzył się Tomasz Adamek w starciu, którego stawką był pas IBF International. Co więcej, w ostatnim swoim pojedynku Chris Arreola boksował z Adamem Kownackim. Po kapitalnej batalii sędziowie punktowi wskazali na Polaka. Wcześniej Amerykanin walczył o tytuł mistrza świata organizacji WBC z Deontayem Wilderem, Bermanem Stivernem oraz Witalijem Klitschko. Każda z tych walk kończyła się jego porażką.

Z kolei Andy Ruiz Jr. to sensacyjny pogromca Anthonego Joshuy. 1 czerwca Ruiz pokonał przed czasem Brytyjczyka, zdobywając pasy mistrzowskie organizacji WBC, WBO i IBF. W walce rewanżowej Andy Ruiz Jr. wyraźnie uległ rywalowi, przez co stracił zdobyte pasy. Od tego czasu – grudnia 2019 roku nie walczył.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.