Kontakt:

Kamaru Usman całkowicie zdominował Jorge Masvidala na UFC 251! (Opis walki)

kamaru-usman

Pierwsza runda:
Zaczął od kopnięć niskich i frontalnych Masvidal. Jedno z tych drugich złapał Usman. Raz się nie udało, a za drugim razem obalił rywala. Ma w gardzie rywala Jorge.Wstaje Usman aby zmienić pozycje i świetnie „Uliczny Jezus” zdążył uciec do sprawlu i wstać. Lowkicki Mavidala i próba klinczu ze strony Usmana po sierpowym pretendenta. Frontkick Usmana i jest klincz przy siatce po nieudanej próbie obalenia. Po raz kolejny idzie do nóg Kamaru ale dobrze defnsywnie walczył zapaśniczo Masvidal.Panowie wymieniają uprzejmści w klinczu ale wychodzi z niego Masvidal krótkim łokciem. Małe zawirowanie na środku spowodowane wymianą i wracamy pod siatkę gdzie Jorge atakuje front-kickiem. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Panowie zaczeli pojedyńczymy ciosami na śrdoku co zmienił Kamaru Usman zapraszając rywala pod siatkę do klinczu. Jestem już po drugiej rundzie, dużo się nie działo. Masvidal próbował zerwać klincz a Usman nie pozwalał na to kolanami i brudnym boksem.

Trzecia runda:
Zaczęli panowie od krótkiej wymiany sierpowych. Po zakończeniu tej wymiany kopnięciem Usman poszedł po nogi, a potem w klincz. Pare ciosów i rozłącza to aktualny mistrz. Znowu pare ciosów, i znowu próba obalenia, i znowu klincz. Obija rywala kolanami i boksem, ale jeden z ciosów poszedł za nisko i jest przewa. Masvidal doszedł siebie, powrót do stójki. Proste w tułów, prawe zamachowe, lowkicki i inni widowiskowe akcje stara się wprowadzić w życie bohater okładki kolejnej odsłony UFC. Usman mało aktywny w stójce i beng! Kolejne obalenie. Bardzo dobrze to zrobiłl. Wyszedł z tej cięzkiej pozycji Jorge a więc rzut! Jest pozycja boczna na korzyść dla Kamaru. Próbuje krucyfiksu ale dobrze broni się Jorge. Troszkę porozbijał rywala Usman i koniec trzeciej rundy.

Czwarta runda:
Praktycznie zero akcji w stójce i od razu – wejście w nogi, klincz i niskie kolana zmieszane z boksem. Nie relacjonuje tej walki, gdyż nic się nie dzieje. Jest połowa rundy a wszystko wygląda tak samo. O – użył teraz mocnych łokci Masvidal i wyszedł z klinczu. Jest próba backfistu Jorge i świetny unik Usmana. Po raz kolejny wchodzi w klincz Kamaru Usman i obija żebra rywala tym razem boksersko. Koniec kolejnej, przedostatniej rundy.

Piąta runda:
Kopnięcie Jorge i prosty tułów Usmana. Straszy lewym prostym „koszmar”. Markuje próby obalenia mistrz. Prawy prosty i lewy sierpowy Kamaru Usmana. Trafił lewym Jorge Masvidal ale Kamaru idzie po nogi – po raz kolejny udanie. Jest w gardzie „ulicznego Jezusa”. Krótkie łokcie Kamaru Usmana. Stara się przejść do krucyfiksu aktualny mistrz ale pretedent ucieka do sprawlu. Pare ciosów i wstał Masvidal. Atakuje middle kickiem a Usman lewym prostym. Spróbował podwójnego latającego kolana i zamachowego cepa. Front kick Masvidala na koniec i dwa ciosy proste. Koniec, tej jakże jednostronnej i nie zaciekawej walki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.