Kontakt:

Zawodnicy typują: KSW 53

Zawodnicy KSW 53

Sebastian Przybysz (6-2) vs Jakub Wikłacz (10-2-1)
Adrian Kępa: Jakub Wikłacz – Decyzja
Damian Stasiak: Jakub Wikłacz przez skończenie w parterze.
Dominik Zadora: Sebastian Przybysz – Decyzja.
Samuel Vogt: Sebastian Przybysz– Decyzja.
Philip De Fries –
Rafał Haratyk: 
Jakub Wikłacz
Marian Ziółkowski: Bardzo fajna walka zarówno pod względem umiejętności jak i faktu, że obaj zawodnicy już ze sobą walczyli. Postawie na Wikłacza, ale Przybysz też jest dobry więc pojedynek może pójść w dwie strony.
Piotr Kamiński: Pierwsza walka jest dla mnie bardzo ciekawa ponieważ to bój w mojej kategorii. Jeśli walka będzie toczyć się w stójce wygraną na punkty dopisze do rekordu Przybysz, jednak jeśli walka będzie przez trzy rundy w parterze zwycięży tu Wikłacz. Nie przewiduje tu wygranej przed czasem.
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Kamil Szymuszowski (17-6) vs Michał Pietrzak (8-4)
Adrian Kępa: Michał Pietrzak – Decyzja
Damian Stasiak: Michał Pietrzak – Decyzja.
Dominik Zadora: Michał Pietrzak– Poddanie/K.O.
Samuel Vogt: Michał Pietrzak– Poddanie.
Philip De Fries: –
Rafał Haratyk:
Kamil Szymuszowski
Marian Ziółkowski: Bardzo solidna walka. Szymuszowski w 77 jest mocny i Pietrzak będzie musiał wejść na wyżyny swoich umiejętności żeby to wygrać. Może to być wyrównany pojedynek. Pietrzak jest wg mnie faworytem, ale nieznacznym.
Piotr Kamiński: W moich oczach tutaj widzę większą przewagę Michała. Może w stójce Kamil będzie stwarzać sytuacje niebezpieczne, jednak Pietrzak nadrobi to zapasami i parterem. Stawiam Pietrzak przed czasem.
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Artur Sowiński (20-11-2) vs Gracjan Szadziński (8-3)
Adrian Kępa: Gracjan Szadziński – KO 2 albo 3 runda znam obydwóch i wydaje mi się że Gracjan wkoncu ustrzeli zmeczonego Artura.
Damian Stasiak: Artur Sowiński – TKO.
Dominik Zadora: Gracjan Szadziński – K.O.
Samuel Vogt: Gracjan Szadziński – K.O.
Philip De Fries: Gracjan via ko as he is younger and has more fire .
Rafał Haratyk: Artur Sowiński
Marian Ziółkowski: Świetna walka. Myślę że Panowie rozpuszczą ręce i będziemy mieli piękną stójkową wojnę. Kolejny wyrównany pojedynek. Ciężko tu na kogoś postawić, ale subiektywnie kibicuje Szadzińskiemu.
Piotr Kamiński: Obydwu Panów znam i zawsze kibicuje, wydaje mi się ze jeśli walka będzie toczyć się się w stójce to wygra Gracek jeśli parter praca przy siatce przewagę zrobi tu Artur Sowiński, jednak trzeba pamiętać ze go mma i wszystko może się tu zdarzyć. Ciężko mi wybrać faworyta tego starcia!
Obraz może zawierać: 2 osoby, broda i tekst

Roman Szymański (12-5) vs Filip Pejić (14-3-2)
Adrian Kępa: Tu zmiana rywala wiec zdecydowanie Roman Szymański który widać jest świetnie przygotowany i przeszedł pełny obóz przygotowawczy.
Damian Stasiak: Roman Szymański przez decyzję.
Dominik Zadora: Roman Szymański – Decyzja.
Samuel Vogt: Filip Pejić – ?
Philip De Fries: Filip bully decision
Rafał Haratyk: Roman Szymański
Marian Ziółkowski: Kolejny dobry pojedynek na karcie w wadze lekkiej, w którym faworytem jest dla mnie Szymański. Wedlug mnie Roman może na spokojnie rozpracować Pejicia. Ciekawe tylko czy styl Chorwata będzie pasował Szymańskiemu
Piotr Kamiński: Ciężko mi tu być obiektywnym w tym starciu ponieważ Romek to mój przyjaciel. Widząc w jakiej formie jest i jak ciężko się przygotowywał plus jego rywal wziął walkę z marszu, stawiam na poddanie lub nokaut przed czasem( połowa drugiej rundy).
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Andrzej Grzebyk (16-3) vs Tomasz Jakubiec (10-2)
Adrian Kępa: Oczywiście Tomasz Jakubiec wydaje mi się że ma lepszy parter i do może zdecydować. Tko 3 runda
Damian Stasiak: Andrzej Grzebyk przez TKO.
Dominik Zadora:
Andrzej Grzebyk – K.O.
Samuel Vogt:
Andrzej Grzebyk – Decyzja.
Philip De Fries: 
Rafał Haratyk: Andrzej Grzebyk
Marian Ziółkowski: Jedna z moich ulubionych walk na tej karcie. Faworytem może być niewątpliwie mocny i bardziej doświadczony Grzebyk, ale Jakubiec ma umiejętności żeby to wygrać. 50/50
Piotr Kamiński: W tym starciu kibicuje artnox”siakowi, uważam ze jeśli będzie mocno bronić obaleń plus punktować w stójce to zwycięży. Musi uważać na mocny parter rywala, a także unikać pracy przy siatce. Wygrana przez decyzje.
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Tomasz Drwal (21-5) vs Łukasz Bieńkowski (5-3)
Adrian Kępa: Łukasz Bieńkowski mlodszy i bardziej zmotywowany 2 runda TKO.
Damian Stasiak: Tomasz Drwal – Decyzja.
Domnik Zadora: Tomasz Drwal – Decyzja.
Samuel Vogt: Łukasz Bieńkowski– ?
Philip De Fries: 
Rafał Haratyk: Łukasz Bieńkowski
Marian Ziółkowski: Ciekawa walka pod względem stójkowym. Jeden i drugi ma czym uderzyć i jeśli nie poprowadzą walki zbyt zachowawczo to może być interesująco. Ciężko postawić na kogokolwiek ponieważ obaj zawodnicy ostatnio mało walczyli. Lepszy może okazać się Drwal, ale kibicuje Bieńkowskiemu.
Piotr Kamiński: Uważam ze wygra doświadczenia na światowej klasy galach(UFC). Drwal niejednogłośna decyzja.
Obraz może zawierać: 2 osoby

Borys Mańkowski (20-8) vs Marcin Wrzosek (14-6)
Adrian Kępa: Zdecydowanie Borys Mańkowski decyzją.
Damian Stasiak: Marcin Wrzosek przez decyzję.
Dominik Zadora: Marcin Wrzosek – K.O/Decyzja.
Samuel Vogt: –
Philip De Fries:
Marcin will win he has more heart and cardio it will be a great fight
Rafał Haratyk: Marcin Wrzosek
Marian Ziółkowski: Bardzo ciekawy dla mnie pojedynek z kilku powodów. Pod względem widowiska – coś pięknego. Stawiam minimalnie na Mańkowskiego, ale Wrzosek też może Jam najbardziej to wygrać. 
Piotr Kamiński:
Mam przyjemność trenować z diabłem tasmańskim i widzieć jak rusza się na sali. Marcin znam i bardzo szanuje, jednak uważam ze w tej walce zwycięsko wyjdzie Borys Mańkowski. Przepracował okres bardzo mocno i uważam ze taką formę jaka osiągnął miał na walce z Mamedem. Spodziewajcie się fajerwerków !
Obraz może zawierać: 2 osoby, broda i tekst

Mateusz Gamrot (15-0-1) vs Norman Parke (28-6-1-1)
Adrian Kępa: Mateusz Gamrot – Decyzja.
Damian Stasiak: Mateusz Gamrot przez decyzję.
Dominik Zadora: Mateusz Gamrot – Poddanie.
Samuel Vogt: Mateusz Gamrot– Decyzja.
Philip De Fries: Parke via decision. Parke is motivated at the moment and will push the pace and gamrot hasn’t fought for 2 years .
Rafał Haratyk: Norman Parke
Marian Ziółkowski: Najlepsza walka na karcie. Faworytem jest oczywiście Gamrot ale Parke ma coś w sobie co potrafi wpłynąć na przebieg walki. Na papierze, patrząc na umiejętności i mniejsze wyeksploatowanie – to Gamrot powinien bez problemu pokonać Parke, ale nie stawiam Irlandczyka na straconej pozycji.
Piotr Kamiński: Ostatnia walka KSW to Gamrot vs. Parke, czyli karta prezentuje się wyraźnie czerwony smok vs reszta świata😅 Gamer jest w bardzo dobrej formie, jest tytanem pracy który nie raz udowodnił jak mocny potrafi być w klatce. Parke z natury nigdy nie boi się wyzwań, idzie w przód, ma twarda głowę i lubi uderzać z kontry napewno jego celem będzie wywierać presję na Gamrota. Jednak jak już nie raz pokazał Mateusz tak i zrobi to kolejny raz i wygra z Parke tym razem przed czasem.
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.