Kontakt:

Mateusz Gamrot vs Norman Parke – Analizy KSW 53. (8/8)

101748925_2904215759633897_7550009927444463616_o

Mateusz Gamrot (15-0-1) vs Norman Parke (28-6-1-1) 3

Mateusz Gamrot to młody zapaśnik. Podwójny mistrz KSW ma bardzo dynamiczne wejścia w nogi, świetne haczenia, duży arsenał poddań, świetne ground and pound oraz dużą szybkość w tym elemencie walki. W ostatnim starciu pokazał również świetny boks oraz timing. Ma świetne cardio, bardzo mocną defensywę zapaśniczą – tzn. broni wejść w nogi oraz prób poddań oraz bardzo szybkie ciosy. To tylko pare świetnych aspektów Mateusz Gamrota.

Norman Parke to weteran klatek wielu federacji. Były tymczasowy mistrz Ma całkiem podstawowy, niekoniecznie widowiskowy, ale skuteczny styl. W walce z Arturem Sowińskim (20-11-2) dla przykładu, wchodził w nogi i rozbijał rywala ciosami na krótki dystans. Stójkowo jest bardzo poukładany. Nie szarżuje, tylko spokojnie rozbija rywali. Pomaga mu w tym przyzwoite cardio, i to może dlatego Irlandczyk wszystkie swoje wygrane walki w KSW wygrał decyzją.

Podsumowanie:
Irlandczyk nie zrobił wagi – ba, on przekroczył ten limit o dwa i pół kilo, co oznacza że nie będzie zbytnio zmęczony. Mateusz mimo że wagę zrobił do perfekcji, też nie powinien być zmęczonym. Ma naprawdę świetne cardio, i to pomoże mu wygrywać walkę na punkty. Od początku widzę wygraną Mateusza w każdym aspekcie walki. Powinien na spokojnie rozbijać rywala ciosami prostymi i lowkickami przez pierwsze dwie, trzy rundy. Potem gdy Irlandczyk będzie już osłabiony Mateusz powinien go obalić i próbować poddania. Czy to musi się uda? Myślę że tak. Tzn. – typuję decyzję, ale żadnym zdziwiniem dla mnie nie będzie jakaś skrętówka, czy duszenie za pleców. Widzę tu całkowitą deklasację na korzyść Polaka.

Typ: Mateusz Gamrot – Decyzja. (50-44).

Kursy buchmacherskie:
Mateusz Gamrot – 1.32
Norman Parke -3.40

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.