Kontakt:

Mateusz Borek kończy współpracę z KSW

JAK OGRANICZYĆ SKUTKI STRESU CIEPLNEGO

Mateusz Borek na swoim profilu w serwisie Twitter poinformował o zakończeniu współpracy z federacją KSW. Na emocjonalny wpis byłego dziennikarza Polsatu Sport zareagował Maciej Kawulski.

Na zmieszczony wpis chwilę później zareagował jeden z włodarzy federacji KSW Maciej Kawulski.

Odkąd pamiętam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani widoczność, ani odległość od centrum wydarzeń, ani nawet niedostępność. To było wyjątkowe miejsce bo od lat zawsze w wyjątkowym towarzystwie. Nawet nie wiem jak to jest oglądać KSW bez prywatnego komentarza Mateusza Borka 🤷🏼 a jeśli nawet wiem to z całą pewnością już tego nie pamietam bo nie pamietam przez te lata ani jednej nieobecności w naszej ławce. Czasem sprawy większe od nas pisząc swoja przyszłość zapisują też kawałek twojej. Będziemy się musieli nauczyć oglądać gale osobno Mati. Będę tęsknił za pożywką intelektualną jaką fundowaliśmy sobie w trakcie nudnych walk i za pogniecionymi mankietami, które mi formowałeś, nie kontrolując własnych emocji, w trakcie tych najciekawszych. Dziękuje ci za wszystko. Za lojalność, uczciwość, profesjonalizm, bezinteresowność i wiarę w to co robiłem ….. zawsze … bez względu na to co myśleli o tym inni. Mocno wierze, że jeszcze wiele przed nami. „ Jesteś zajebisty. Współpraca z tobą to była czysta przyjemność. Cokolwiek by o tobie nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziesz jak brat” 👊

Najbliższa gala KSW, już bez udziału Mateusza Borka, odbędzie się 11 lipca. W walce wieczoru kibice zobaczą trzecie starcie pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke.

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Comments

  1. Robert 8 sierpnia 2020

    Jak ja się cieszę że wyrzucili tego marnego komentatora z polsatu. Mam nadzieje że też już nie zobaczę tego drugiego cymbała hajte.

    Reply

Leave Comment

Your email address will not be published.