Kontakt:

FEN 29 w Ostródzie! Poznamy nowego mistrza!

25-gala-fen-adam-kowalski-rafal-kijanczuk-bisar-wreczyl-nagrody-po-najlepszej-walce-wieczoru-05

Już w sobotę gala FEN 28, a my przychodzimy do was z informacjami o kolejnej gali. Ma do niej dojść 22 sierpnia w Ostródzie.

Jak informuje portal sport.se.pl do gali FEN 29 dojdzie w Ostródzie. W tym właśnie miejscu odbyła się też letnia gala w ubiegłym roku. Wtedy na karcie walk zobaczyliśmy m.in Wojtka Janusza, Adama Kowalskiego czy Macieja Jewtuszko.

A kto zawalczy na tegorocznej gali? Wspomniany wcześniej portal podał informację, że zobaczymy tam byłego mistrza – Adriana Zielińskiego, ale to nie wszystko… Poznamy też pierwszego mistrza federacji w kat.półciężkiej. W tej walce zobaczymy Adama Kowalskiego, a jego rywal zostanie wyłoniony w sobotę.

Zapraszamy was jeszcze do przeczytania naszego wywiadu z Kubą Borowiczem, który jest rzecznikiem organizacji FEN. Wtedy dowiedzieliśmy się, że do gali w Ostródzie dojdzie, ale termin był planowany na czerwiec. Pandemia koronawirusa musiała trochę te plany zmienić, ale bardzo cieszymy się, że do gali ostatecznie dojdzie.

https://www.polishfighters.info/2020/01/04/jakub-borowicz-marzymy-o-tymaby-dwoch-naszych-zawodnikow-trafilo-do-ufc-wywiad/

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.