Kontakt:

O’Malley o walce z Garbrandtem : „Znokautowałbym go” !

Sean-OMalley-TUF-26-Finale-Post

Podczas gali UFC 250 swoje walki wygrali Sean O’Malley (12-0) i były mistrz UFC -Cody Garbrandt (12-3). W mediach od razu pojawiły się informacje o potencjalnym zestawieniu ich ze sobą. Skomentował to niepokonany Amerykanin…

O’Malley świetnie sobie radzi w UFC. Swoją przygodę z tą federacją rozpoczął od wzięcia udziału w DW’s  Contender Series. Od tego czasu wygrał 5 walk, w tym 3 przez nokaut. W ostatnim czasie wyrasta na kolejnego mocnego zawodnika w kolejce po pas.

Garbrandt z kolei, to zawodnik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. „No Love” to były mistrz organizacji. Walką na UFC 250 odbudował się po 3 porażkach.

Jak „Sugar” zapatruje się na ich potencjalną walkę?

Wygrałbym z nim. Znokautowałbym go. W sobotę było widać, że jestem w lepszej formie. Na pewno jest lepszą wersją Cody’ego […] Na pewno się rozwinął. Myślę że jest mocnym, niebezpiecznym rywalem. Taki pojedynek, to według mnie dobre zestawienie…

Jak jednak później dodał O’Malley, nie wierzy w to, że były mistrz zaakceptuje walkę z nim. A wy jak byście typowali takie zestawienie?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.