Kontakt:

„Chodź do Bellatora, a pokonam Cię szybciej, niż ty Askrena” – Danis atakuje Masvidala!

OIP

Informacja o potencjalnym odejściu Jorge Masvidala (35-13) z UFC zatrzęsła światem MMA. To kolejny zawodnik po Jonie Jonesie (26-1/1NC), który wchodzi na medialną wojnę z organizacją.

Rok 2019 dla Masvidala był bardzo dobry, a nawet powiedziałbym, że przełomowy. „Gamebred” rozpoczął go od pokonania faworyzowanego Darrena Tilla. Kolejnym pojedynkiem była walka z Benem Askrenem, który dołączając do federacji miał być zagrożeniem dla wszystkich zawodników. Jorge jednak szybko pokazał mu miejsce w szeregu, nokautując go w zaledwie 5 sekund. Ostatnią walkę zawodnik klubu ATT stoczył o pas BMF z Natem Diazem. Odprawił on wtedy zawodnika ze Stockton po 3 rundach.

Ostatnio jednak Masvidalowi nie spodobał się fakt, że organizacja chce zmniejszyć mu wypłatę. Zagroził on federacji, że jeśli nie zostanie mu zaproponowane odpowiednie wynagrodzenie, to znajdzie on sobie inną federację. Informację tą szybko skomentował sparingpartner Conora McGregora, Dillion Danis:

Chodź do Bellatora, a pokonam Cię szybciej niż ty Askrena.

Póki co Jorge Masvidal nie odniósł się do tych słów.

Danis (2-0) to jeden z lepszych zawodników BJJ na świecie. „El Jefe”, który jak już wspominaliśmy wyżej, jest sparingpartnerem byłego podwójnego mistrza UFC – Conora McGregora, swoje boje toczy dla federacji Bellator MMA. Do tej pory walczył dwukrotnie. Oba pojedynki wygrał w 1 rundzie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.