Kontakt:

Znamy kolejne walki gali Krwawy Sport 1!

101577050_129504432085977_8058416914352832512_o

Federacja Krwawy Sport odkryła kolejne karty. Wiemy już jakie będą walki turniejowe, a także znamy kilka zestawień w formule MMA.

Na początek skupmy się na walkach w formule MMA. Jak powiedział organizator, Artur Smarzyński, będziemy mieć tutaj do czynienia z młodymi i utalentowanymi zawodnikami. Bardzo ciekawie zapowiada się walka Oskara Herczyka (2-1) z Kacprem Bróździakiem (3-1). Panowie mają podobne doświadczenie, co tylko doda atrakcyjności temu wydarzeniu. Herczyk w swoich walkach nie kalkuluje i zawsze daje z siebie 110%. Bróździak z kolei jest zawodnikiem, który w parterze czuje się jak ryba w wodzie. Wszystkie swoje zwycięstwa odnosił przez poddania.

Kolejnym pojedynkiem w formule mieszanej będzie walka Sebastiana Decowskiego Jakubem Drozdowskim. Ich walka będzie pojedynkiem na zasadach semi-pro, ale emocji tutaj też nie zabraknie. Drozdowski i Decowski to najlepsi amatorzy w swojej kategorii w naszym kraju. Możemy więc powiedzieć, że zwycięzca zasiądzie na tronie i będzie mógł twierdzić, że jest numerem 1.

Wiemy już także, że na Krwawym Sporcie 1 będziemy mogli zobaczyć znanego z Babilon MMA Dominika Gierowskiego (3-1). Trenujący na co dzień z Sebastianem Przybyszem czy Kacprem Formelą zawodnik, będzie chciał z całą pewnością odnieść kolejne zwycięstwo. 4 wygrana w zawodowej karierze może otworzyć Gierowskiemu kolejne furtki. Jego rywalem będzie Nikodem Archita (1-1) który już miał przyjemność walczyć na gali RWC. Jak więc widzimy, Panowie pomimo swojego niedużego doświadczenia, mogą pochwalić się walkami dla ciekawych organizacji. Lepiej nie mrugajcie przy tej walce.

W turnieju K1 na gołe pięści będziemy mogli zobaczyć pojedynki Dariusza Rutkiewicza Arkadiuszem Jakóbczykiem oraz Macieja Pietryki Michałem Marczakiem.

Gala Krwawy Sport 1 odbędzie się już za 2 tygodnie – 20.06.2020 roku – w PPV. Portal polishfighters.info jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.