Kontakt:

Po świetnej walce Daniel Rodriguez wypunktował Gane Greena na UFC on ESPN +31! (Opis walki).

Rodriguez vs Green

Pierwsza runda:

Zaczął bardzo agresywnie Green. Wymiana ciosów prostych. Headkick Greena. Daniel zapędza rywala pod siatkę ale ten się nie daje. Rodriguez atakuje świetnymi ciosami prostymi. Green często używa kombinacji które kończy headkickiem. Lowkicki Gabe’a. Panowie ciągle wymieniają proste. Daniel robi uniki przez co ma dużą przewagę jeżeli chodzi o ciosy. Lowkicki i koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Zaczął Daniel od lowkicka. Próba headkicka Gabe’a i proste w kontrze Daniela. Więcej kopnięć ze strony Greena. Mocne kombinacje zawodnika w białych spodenkach. Lowkicki na wykroczną nogę rywala ze strony Daniela. Ten odpowiada headkickiem. Wychodzi Green spod siatki ciosami prostymi ale dostaje bardzo mocne sierpowe. Daniel jest zdecydowanie celniejszy. Próba latającego kolana ze strony Greena, ale rywal odpowiedział klinczem. Daniel szybko rozłącza i wraca do walki w stójce, gdzie karci rywala prostymi. Headkicki Greena. Chwila klinczu, rozłączenie i poraz kolejny – kopnięcia Greena i proste Daniela. Zapędza pod siatkę rywala Green. Na 45 sekund do końca pierwszej rundy statystyka trafionych ciosów po stronie Daniela. Wymiany na koniec i frontkicki w tułów Gane’a. Koniec drugiej rundy.

Trzecia runda:
Po raz pierwszy na tej gali rozpoczynamy trzecią rundę. Agresywniejszy jest Green. Wymieniają na przemian – proste i sierpowe. Trafił headkickiem Gane. Po raz kolejny headkicka Greena ale nie robi to wrażenia na Danielu. Prawe proste trafiają w gardę Gane’a. Lewy sierp Daniela! Rozcięty jest Gane Green. Trafił prawym Green. Po raz drugi w tym pojedynku latające kolano Greena. Rodriguez uderzył podbródkowym. Próba obalenia pod siatką Greena. Nie udało się, a więc puszcza uchwyt i wraca do stójki. Przechwycił kopnięcie Gane’a Daniel i jest obalenie! Koniec rundy. Według mnie 30-27 Daniel Rodriguez.

Dokładnie! Daniel Rodriguez wygrywa walkę na pełnym dystansie! Fantastyczna walka!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.