Kontakt:

Katlyn Chookagian zdominowała Antonine Shevchenko na UFC on ESPN +31! (Opis walki).

Chookagian vs Shevchenko

Pierwsza runda:
Katlyn zaczęła od kopnięć na korpus rywalki. Złapała po tym klincz i wysoki suples! Jest duszenie zapięte! Ale puściła, zadały Antoninie pare ciosów i zapięła raz jeszcze! Wychodzi siotra Valentiny z tego ale nie odpuszcza Chookagian! Jest wpięta za plecami i szuka duszenia. Odsuwa się Shevchenko ale zapina po raz kolejny duszenie Chookagian, tym razem szybko się uwolniła rywalka. Zdobyła dosiad Katlan i rozbija rywalkę. Oddaje plecy Antonina ale Katlyn i tak trzyma pozycje. Bardzo mocne ciosy Chookagian. Trzyma do końca rundy pozycję dominującą i rozbija rywalkę. Koniec rundy. Moim zdaniem 10:8 dla Katlyn.

Druga runda:
Kopnięcie opadające Shevchenko na rozpoczęcie rundy i wchodzi w klincz rywalka. 68-4 w ciosach dla Chookagian. Obaliła spod siatki Katlyn i ma dosiad. CIosy Katlyn na krótki dystans. Stara się wyprostować pozycje łokciem ale nie pozwala na to Antonina. Oddaje plecy Shevchenko i teraz bardzo mocne ciosy Katlyn. Po raz kolejny oddaje dosiad Antonina i rozbija korpus rywalki Chookagian. 1,5 minuty do końca drugiej rundy i łącznie ponad siedem minut kontroli Chookagian. Wyprostowała pozycje i dwa mocne ciosy doszły do twarzy Antoniny. 142-13 dla Chookagian w ciosach. Dominacja. Koniec rundy – 20:16 dla Katlyn.

Trzecia runda: 
Rozpoczęły panie od wymian kickbokserskich. Antonina w tej w płaszczyźnie aktywniejsza jak narazie, ale Katlyn również dużo trafia. Panie wymieniają proste. Ależ postraszyła Antonina kopnięciem opadającym a zaraz po tym backfistem! Łapie jeszcze klincz Chookagian po paru prostych rywalki, ale nie udaje jej się pierwsza próba sprowadzenia. Klincz pod siatką. Rozbija uda rywalki Katlyn. Kopie na nogi Antonina, a Chookagian odpowiada kopnięciami na korpus. Udało się jeszcze w ostatnich 30 sekundach obalenie zawodniczce w niebieskich spodenkach. Wyprostowała w ostatnich dziesięciu sekundach pozycje i porozbijała rywalkę Katlyn. Koniec! 30:25 dla Katlyn Chookagian w mojej opinii.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.