Kontakt:

Jakub Labiak o swojej najbliższej walce i planach na ten rok – wywiad

s6f2rspz24swhwfwbm95bk5zcxmnpz7c_gallery

Zapraszamy was na wywiad z Jakubem Labiakiem (2-3-1), który do swojego najbliższego pojedynku przygotowuje się w Czerwonym Smoku Poznań. Jesteście ciekawi co ma do powiedzenia?

1.

 Cześć Kuba, co u Ciebie? Jak sobie radzisz podczas tej kwarantanny?

 To trudny okres dla wszystkich, ale mimo to staram się w miarę możliwości trenować. Skupiam się teraz na budowaniu siły i wytrzymałości.

2.

 W ostatnim czasie można było zobaczyć Cię w Czerwonym Smoku Poznań. W jakim klubie będziesz przygotowywał się do walki gdy już te obostrzenia znikną?

Tak, zacząłem trenować tam parter na porannej grupie, ale już dużo wcześniej bywałem w Czerwonym Smoku na sparingach. Resztę treningów zamierzam dalej odbywać Halkowni Centrum Sportowym w Poznaniu.

3.

 Przechodząc do twojej najbliższej walki, rywalem będzie Vasyl Halych. Co możesz o nim powiedzieć?

 Nie jest tajemnicą, że jego mocną strona jest stójka, ale nie zapominajmy, że ja bazowo jestem kickboxerem. Wymiany ciosów nie są mi obce i nie będę się ich obawiać podczas walki.

4.

 Czy z Vasylem miałeś już jakąś styczność wcześniej? Znacie się?

Mieliśmy okazję poznać się na ostatnich Mistrzostwach Polski No Gi. Walczyliśmy tam w tej samej kategorii. Z tego co widziałem mój parter jest na dużo wyższym poziomie i myślę, że będę zdecydowanym faworytem tego starcia.

5.

Powracając na krótko jeszcze do tej pandemii… Czy nauczyłeś się czegoś nowego w trakcie jej trwania?

 Cały czas poprawiam swoje wyniki siłowe. Staram się nie stać w miejscu i stawać się z dnia na dzień coraz lepszy.

6.

Jaki masz cel na ten oraz na przyszły rok?

Wygrać walkę na FSC3 . Chciałbym także zdobyć medal na zawodach bjj ponieważ czuje duży niedosyt po Mistrzostwach Polski gdzie odpadłem w ćwierćfinale.

7.

Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

Chciałbym podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy mnie wspierają: Halkownia Centrum Sportowe, KCINK, Extreme hobby, Cbdsmoke.pl.

 

Zapraszamy również do innych wywiadów na naszej stronie:

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.