Kontakt:

Vincente Luque po świetnej walce wygrywa z Niko Price’m podczas UFC 249! (Opis walki)

Vincente Luque na UFC 249.

Pierwsza runda:
Panowie zaczęli od kickbokserskiej wymiany. Price używa wielu frontkicków i prostych. Luque natomiast obija nogi Niko. Brazylijczyk odpowiada na serię bokserskie, którym towarzyszy headkick. Wymieniają frontkicki w tułów i seria bokserska Niko Price. Brazylijczyk okopuje nogi rywala, a Niko odpowiada tym samym. Panowie bardzo często wchodzą ze sobą w wymiany bokserskie, w których celniejszy jest chyba Prrice. Trafił Rosa! Zagania rywala pod siatką, który potwornie dużo zbiera oraz zostaje obalony. Ucieka do sprawlu i jest próba duszenia. Udało mu się mimo wszystko wstać. Na końcu mocne ciosy Brazylijczyka. 10-9 Price.

Druga runda:
Druga rundę panowie zaczeli wymianą lowkicków. Kolejny lowkick Luque i mocne ciosy Niko. Niestety Luque mierzył trochę za wysoko i Niko dostał kopnięcie w krocze. Mimo wszystko chce walczyć i książkowo wręcz kontruje rywala. Wymiana ciosów prostych i wysokie kopnięcia Price. W odpowiedzi niskie Brazylijczyka. Mocna wymiana trafia Price i zbiera pod siatką Brazylijczyk! Próba obalenia, ale obroniona wychodzi z klinczu Niko i próba headkicka którgo nie ustał. Vincente dał mu wstać a gdy walka trafiła na środek oktagonu, Niko od razu zapędza rywala pod siatkę zdobywając punkty kontroli. Rozłącza klincz i idzie na środek oktagonu trafiając mocnymi ciosami prostymi, oraz frontkickami w tułów. Lewe sierpowe Vincenta dochodzą celu i headkick Niko Price’a na zakończenie rundy. 19-19.

Trzecia runda:
Trzecią rundę zaczynają świetną wymianą, w której celniejszy jest Brazylijczyk. Niko, odpowiada natomiast świetnym headkickiem . Karci lewym prostym brak gardy Brazylijczyka Niko. Świetna wymiana bokserska, którą przerywa Luque lowkickiem. Opuszczona garda obu zawodników i wymiany bokserskie. Próba obalenia ze strony Niko, którą Luque wybronił. Powrót walki do stójki i wymiany prosty za prosty, sierp vs sierp i mocno trafił Vincente! Posłał na deski rywala i rozbija Brazylijczyk rywala. Mocne siosy spadają na głowę rywala. Mimo to Brazylijczyk wstaje, chcąc kontynuować walkę w stójce. Po tym jak Amerykanin wstał krew zalała jakąś część oktagonu. Lekarz zabiera na bok Niko Price i koniec! Zakrwawiony Niko Price nie jest zdolny kontynuować walki. Vincente Luque wygra przez TKO w 3 rundzie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.