Kontakt:

Carla Esparza po bardzo taktycznie przeprowadzonej walce wygrywa z Michelle Waterson na UFC 249! (Opis Walki)

Carla Esparza vs Michelle Waterson ogłoszenie wyniku

Pierwsza runda:
Pierwszą rundę rozpoczęła Michelle Waterson Lowkickami zapęzając pod siatkę swoją rywalkę. Próbuje dystansować lewym prostym co jak narazie jej się udaje. Zawodniczka reprezentyjąca styl karate, postraszyła rywalkę kopnięciem opadającym. I prawy sierpowy Carly Esparzy. Okopuje wykroczną nogę rywalki Michelle i próba headkicku. Bardzo taktycznie obie zawodniczki podeszły do rywalki i już próba wejścia w kincz byłej mistrzyni. Co jakiś czas atakuje swoim prawym sierpowym Carla a Waterson wyrównuje statystykę ciósów kopnięciami. Ależ fantastyczna próba kombinacja lowkick z prawej nogi i headkick z prawej. Fantastycznie, szybko oraz nieprzewidywalnie Carla Esparza zdobywa sprowadzenie. Częstując rywalkę łokciem z prawej ręki kończy rundę.

Druga runda:
Obie panie zaczęły bardzo taktycznie pojedyńczymi ciosami. Tam mimo wszystko to Waterson jest celniejsza ze swoimi kopnięciami. I kolejny lowkick zawodniczki w niebieskim narożniku. I jest próba sprowadzenia rywalki że strony byłej mistrzyni ale tym razem nie udana. Headkick którego spróbowała Esparza dochodzi celu po którym próbuje po raz kolejny wejść w nogi. Świetna obrona przed obaleniami rywalki i od razu chciała zaskoczyć Michelle serią ciosów sierpowych które nie doszły celu. Po tym pojedyńczy prawy sierp i próba obalenia z rozpędu. Mimo to, jak świetną zapaśniczką jest Carla Esparza, Michelle nie dała się obalić. Jej rywalka zakończyła rundę statystyką ani jednego udanego obalenia.

Trzecia runda:
Ostatnia odsłona tej walki pokazała nam bardziej agresywną Michelle która co jakiś czas próbowała trafiać rywalkę seriami sierpowym, używając również lowkicków czy kopnięć na wątrobę. Esparza po kolejnym kopnięciu Michelle użyła elementu klinczu gdzie potraktowała rywalkę dwoma kolanami. Niskie kolano Waterson skontrowane próbą sprowadzenia, Kolejna obrona Michelle i trochę kontroli pod siatką ze strony byłej mistrzyni. Straszy prawym prostym Esparze któa po raz kolejny chce przenieść walkę do parteru. To się nie udało, ale wchodzi szaleńczym atakiem Carla i wychodzi z opresji Waterson. Headkick zawodniczki która reprezentuje styl karate i kolejna wymiana. Panie zakończyły runde w świetnym stylu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.