Kontakt:

Od dziś współpracujemy z Szymonem Bajorem!

96559579_569723423748955_7986894554844364800_n

Rozpoczynamy kolejną, świetnie zapowiadającą się współpracę. Będziemy patronem medialnym wspierającym czołowego polskiego zawodnika wagi ciężkiej – Szymona Bajora.

Dlaczego wybór padł akurat na Szymona?

Odpowiedź jest prosta. Bajor to jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na naszym rynku. Wiele ze swoich walk Szymon stoczył w Rosji, gdzie również zna go wielu sympatyków MMA. Obecnie przed fighterem z Rzeszowa ogromna szansa na jeszcze większe zapisanie się w pamięci polskich kibiców, ponieważ przed trenującym w Strefie Sportów Walki Atr Fighters  zawodnikiem, jest walka o tytuł mistrza wagi ciężkiej organizacji FEN. Szymon Bajor obecnie ma 28 walk na koncie, z czego 20 wygranych. 17 zwycięskich pojedynków zawodnika z Rzeszowa kończyło się przed czasem. Obecnie Szymon ma bardzo dobrą serię 3 zwycięstw z rzędu (wszystkie przez techniczny nokaut). Ostatnim zawodnikiem, który pokonał Bajora był jeden z najlepszych zawodników dywizji królewskiej – Alexander Emelianenko (28-7-1).

Atrakcje dla kibiców

Nasza współpraca z Szymonem Bajorem oznaczać będzie korzyści przede wszystkim dla was, kibiców. Śledząc nasz portal, fanpage’u, kanał YouTube oraz grupę na Facebooku będziecie mogli zobaczyć wywiady z zawodnikiem z Rzeszowa, będziemy przeprowadzać relacje na żywo, w trakcie których będziecie mogli zadawać pytania Szymonowi. Będziemy także publikować artykuły w których będziemy pokazywali drogę naszego „podopiecznego” do miejsca, w którym jest obecnie oraz będzie mogli zobaczyć archiwalne walki.

Będziemy także przygotowywać dla was kilka niespodzianek, ale o tym wkrótce. Wyczekujcie !

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.