Kontakt:

Bartosz Leśko – Wywiad z nowym zawodnikiem ACA!

i-tak-to-wszyscy-obejrza-bartosz

Serdecznie zapraszamy na wywiad z nowym zawodnikiem organizacji ACA, Bartoszem Leśko (9-1-2).

1.

Radek Kramarz: Cześć Bartek, zaczniemy standardowym w obecnej sytuacji pytaniem – jak sobie radzisz w trakcie epidemii? Jak spędzasz wolny czas?

Bartosz Leśko: Spędzam cały ten czas z narzeczoną, wspólnie trenujemy, gotujemy, gramy w planszówki, oglądamy filmy, coś tam bazgramy, bo „malujemy” to dużo powiedziane. Przynajmniej w moim przypadku haha 😂. Mam to szczęście, że możemy też izolować się na działce i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Taka sielanka – ale dni na prawdę szybko nam mijają. Pomimo nieciekawej sytuacji staramy się nie zamartwiać i spędzić fajnie każdy dzień. Staram się też wykorzystać ten czas i robić rzeczy na które zwykle nie mam czasu w trakcie przygotowań. Ogólnie udało mi się dostosować do sytuacji, trenuje w trochę innych warunkach, ale czuję, że jestem w dobrej formie. Staram się trzymać gotowość, bo kto wie kiedy to wszystko się skończy i kiedy zadzwoni telefon.

2.

RK: Wraz z początkiem tego roku obiegła nas informacja, że zostałeś zakontraktowany przez ACA. Jak do tego doszło? Jaka była reakcja organizacji Fight Exclusive Night?

BL: Współpracę z Fight Exclusive Night zakończyliśmy w dobrych relacjach. Z początkiem roku wypełniłem swój kontrakt. Wraz z Pawłem Kowalikiem szukaliśmy nowych propozycji, a także renegocjowaliśmy z FEN. Najlepszą ofertę złożyło ACA i tez tą organizacje wybraliśmy, z czego bardzo się cieszę, bo słynie ona z dobrych sportowych pojedynków.

3.

RK: Czy możesz zdradzić nam jakieś szczegóły kontraktu z ACA? Na przykład na ile walk będzie on obowiązywał?

BL: Nie będę mówił o szczegółach, chociaż sama organizacja przy ogłoszeniu kontraktu zdradziła co nieco. Na pewno zobaczycie mnie w klatce ACA kilka razy w najbliższym czasie.

4.

RK: W ostatnim czasie bardzo dobrze w KSW sobie radzi Sebastian Przybysz, udowadniając swój niemały talent. Uważasz że „Sebić” jest w stanie zostać mistrzem?

BL: Radzi sobie bardzo dobrze. Seba cały czas bardzo mocno trenuje i rozwija się w szybkim tempie. Z walki na walkę jest lepszym zawodnikiem. Myślę, że pierwsza walka z Raciciem była troszeczkę za szybko. Wydaje mi się, że teraz wynik walki mógłby być zupełnie inny. Zauważyłem, że Seba bardzo zyskał na sile, której w pierwszej walce zabrakło, aby bronić obalenia, czy wstawać do stójki, w której ma przewagę zasięgu i umiejętności. Teraz najprawdopodobniej czeka go walka z Damianem Stasiakiem, która w mojej opinii oczywiście będzie eliminatorem do starcia o pas.

5.

RK: Bardzo popularny obecnie jest też program Tylko Jeden. Kto według Ciebie ma największe szanse wygrać oraz co myślisz o tym programie, bo już naprawdę duża część za nami?

BL: Muszę się przyznać, że nie widziałem ani jednego odcinka programu, aczkolwiek wiem co się dzieje z socialmediów. Szkoda, że odpadł Marcin Krakowiak. W finale stawiam na Tomka Romanowskiego.

6.

RK: Sporo klubów w związku z pandemią znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jak radzi sobie twój klub?

BL: Ogólnie to większość przedsiębiorców znajduję się w trudnej sytuacji, a co za tym idzie dotknie to każdego z nas. Nasz klub Mighty Bulls Gdynia także znalazł się trudnej sytuacji. Wszystkie zajęcia czy to grupowe, czy indywidualne musiały zostać odwołane, a rachunki nie maleją i trener Jakubowski został trochę na lodzie, jeśli ktoś chciałby wesprzeć choć symbolicznie to podaje numer konta klubowego. 32 1050 1764 1000 0097 2427 2662 Odpłacimy się dobrą formą i walkami kiedy wszystko wróci do normy.

7.

RK: Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

BL: Ja sam bardzo czekam na kolejną walkę. Niestety wszystko się poukładało tak, że będę miał ponad rok przerwy od startów. Chyba, że jakimś cudem telefon zadzwoni jeszcze przed wakacjami. 🙂
Życzę wszystkim zawodnikom, organizatorom i kibicom dużo zdrówka i wytrwałości.

Zapraszamy na inne wywiady dostępne na naszej stronie:

Artur Drążek – o Bartku Gładkowiczu, programie Tylko Jeden i zasadach walki w programie – Część 2/2

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.