Kontakt:

Joe Joyce chętny na walkę z Adamem Kownackim!

MjgyNS5qJANIT3ZjTV4-DBAJYCRFEikESQkifEYWEhkXHC06VB05DwYKKyFqGWJfBRt8Z1cULg8GHH1gAS50WF5LfGsHRGMAFx4=

Pogromca Bryanta Jenningsa, Joe Joyce (10-0) wyraża chęć walki z Adamem Kownackim (20-0). Informację potwierdza trener Brytyjczyka.

Joyce to utytułowany w boksie olimpijskim zawodnik. Na igrzyskach olimpijskich w 2016 roku wywalczył srebrny medal. Oprócz tego był też mistrzem świata. W boksie zawodowym 34-latek zadebiutował w 2017 roku. Mimo tego, że tak krótko jest na zawodowstwie, to już zdążył odprawić między innymi Bermane’a Stiverne’a ( który dwukrotnie mierzył sie z Deontayem Wilderem (42-0-1)) czy wspomnianego wcześniej Bryanta Jeninninga, który w ciągu swojej prawie 10-letniej kariery mierzył się z Wladmirem Kliczko, Luisem Ortizem czy Alexandrem Dimitrenko, zdobywając jednocześnie tytuł mistrza świata.

Dla Kownackiego z kolei walka na Brooklynie ma być kolejnym sporym krokiem do walki o mistrzowski pas. Jeśli Adam nie przegra marcowego pojedynku, to już wtedy może dostać propozycje od mistrza.

Na chwilę obecną nie wiadomo kto będzie rywalem Polaka, ale chętnych nie brakuje. Oprócz Joyce’a, mówi się o Dominicu Breazale’u, który jest najbardziej prawdopodobnym rywalem.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.