Kontakt:

Doniesienia: Niepokonany ciężki wzmocni szeregi KSW!

KSW-Ugur-768×450

Jak podaje portal germanfightnews.com turecki ciężki reprezentujący Niemcy Ugur Özkaplan (4-0-0) podpisał kontrakt z KSW!

Niemiecki portal germanfighters.com zamieścił wpis traktujący o zakontraktowaniu przez KSW zawodnika o imieniu Ugur Özkaplan. Jest to zawodnik trenujący w UFD GYM razem z Erko Junem, braćmi Zawada czy Roberto Soldiciem. Ugur w swojej karierze odprawiał kolejno Igora Stanojoskiego (0-1-0), Almira Salkanovicia (1-6-0), Ivana Vicicia (10-18-0-1) oraz Edisa Besicia (2-5-0).

Informacja ta jest o tyle prawdopodobna ze względu na bliską współpracę KSW z klubem z Düsseldorfu. Przypomnijmy, że oprócz wyżej wymienionych zawodników z UFD w KSW mieli okazję walczyć, bądź nadal walczą także takie nazwiska jak obecny mistrz kat. koguciej Antun Račić, były rywal Marcina Wójcika Hatef Moeil oraz Leo Zulić, którego Łukasz Rajewski odprawił przez poddanie. W ich szeregach znajduje się także przyszły debiutant w KSW Abus Magomedov. Dodatkowo zawodnik po KSW 52 w Gliwicach umieścił zdjęcie z oktagonu dodając opis 2020! #ksw co może zwiastować jego przyszłość w polskiej organizacji.

Mówi się o potencjalnej zemście na Mariuszu Pudzianowskim, który podczas KSW 51 pokonał Erko Juna w main evencie.

Sam zawodnik komentuje to w ten sposób;

„Naprawdę nie mogę się doczekać nadchodzącego roku. Ciężka praca na siłowni i na treningach się opłaci, a ja pokażę, że jestem jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej! ”

Podążaj za nami!

#polishfighters

Comments

  1. […] Doniesienia: Niepokonany ciężki wzmocni szeregi KSW! […]

    Reply

Leave Comment

Your email address will not be published.