Kontakt:

Deontay Wilder brutalnie nokautuje Luisa Ortiza

PRI_100104553

Mistrz Świata organizacji WBC Deontay Wilder w rewanżowej walce z Luise Ortizem ponownie znokautował Kubaczyńka. Bronze Bomer po zaciętej walce zakończył pojedynek w 7 rundzie.

Luis Ortiz zapowiadał, że to będzie jego noc i stanie się pierwszym pogromcom WIldera na zawodowych ringach. O dziwo początek walki był znakomity w w wykonaniu Kubańczyka. Ortiz doskonale skracał dystans, wchodził w cios Wildera i uderzał kombinacjami. Mistrz, tego pojedynku z pewnością nie zaliczy do udanych. Wyraźnie nie miał pomysłu na konsekwentnie bijącego Kubańczyka, był wolniejszy i na półmetku pojedynku przegrywał wszystkie rundy!

Przełomowa okazał się być 7 runda. Świadomy swojej przewagi Ortiz boksował coraz pewniej, a może nawet bardziej nonszalancko, co w swoim stylu wykorzystał Wilder. Amerykanin posłał rywala na deski po kombinacji lewy-prawy. Ortiz mimo starań nie był w stanie kontynuować tego pojedynku.

Bronze Squad ponownie górą! Po walce Wilder odniósł się do Tysona Furego i ich rewanżowego pojedynku, który zaplanowany jest na lutego przyszłego roku.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.