Kontakt:

Erko Jun chce walki z Pudzianem –

FB_IMG_1561581852397

Bośniak za pośrednictwem instagrama rzucił wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiem do walki w formule mma. Co na to włodarze federacji KSW?

-Jesteś legendą i masz mój całkowity szacunek… ale może nadszedł czas, aby przekazać tron młodszemu pokoleniu ?! Kto chciałby zobaczyć tę bitwę? Ksw- stwierdził Erko Jun.

W swojej ostatnie walce Erko Jun szybko znokautował Akopa Szostaka, dzięki czemu zanotował 3 wygraną w zawodowych startach. Mariusz Pudzianowski pytany przez kibiców o potencjalne starcie w Junem stwierdził, że ,,może sprawdzić umiejętności Erko”.

Jak dotąd Jun jest niepokonany w formule mma, w której zadebiutował w 2018 roku. Bośniak wszystkie dotychczasowe walki kończył przed czasem, nokautując kolejno: Tomasza Oświecińskiego, Popka Monstera i Akopa Szostaka. Z kolei Pudzianowski ma na swoim koncie aż 7 razy więcej walk w zawodowym mma. W swoim ostatnim pojedynku Pudzian na skutek kontuzji uległ Szymonowi Kołeckiem.

Do ewentualnego starcia Pudzianowski vs Jun mogłoby dojść pod koniec bieżącego roku podczas planowanej gali KSW w Gliwicach.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.