Kontakt:

Przemysław Opalach vs Michał Hodyniak w walce wieczoru Kuyavian Cage!

Michal Hodyniak vs Przemyslaw Opalach

Lokalny bohater, inowrocławianin – Michał Hodyniak skrzyżuje rękawice z utytułowanym bokserem Przemysławem Opalachem w głównym starciu gali Kuyavian Cage. Inauguracyjna edycja Święta Kujaw odbędzie się 6 lipca w Inowrocławiu.

Michał Hodyniak vs Przemysław Opalach na Kuyavian Cage [06.07.2024]

Czekałem na taką szansę całe życie. Trenuje nie na sto, tylko na sto pięćdziesiąt procent, aby przed własną publicznością pokonać faworyzowanego przeciwnika – zapewnia inowrocławianin.

Michał Hodyniak związany jest ze sportami walki od ponad 30 lat. Zaczynał od Kyokushin i właśnie w tej formule zdobywał medale rangi mistrzostw Polski. W trakcie swojej sportowej kariery „Odyn” rywalizował również w karate i w boksie, sięgając po medale oraz wyróżnienia imprez rangi krajowej. Zapytany o to, dlaczego wygra ten pojedynek odpowiada:
Pragnę tego bardziej niż on. Zwycięstwo stało się moją obsesją! – podkreśla Hodyniak.

Przemysław Opalach zawalczy Kuyavian Cage!

Zupełnie inne zdanie na ten temat ma Przemysław Opalach. „The Spartan” w przeszłości dzierżył pasy czempiona organizacji: IBF International, WBC Baltic oraz WBF, które zdobywał w pięściarskim ringu. Olsztynianin to również był lider rankingów kategorii superśredniej nad Wisłą. Od niedawna rywalizuje również w formule MMA, znany jest chociażby, z gal MMA VIP czy Revolta. Jak sam podkreśla, ma w sobie motywację do treningów i na pewno nie zawiedzie kibiców.

– Świetnie że rywal ciężko trenuje. Ja również nie odpuszczam, wchodzę na coraz wyższe obroty
i szykuję świetną formę, aby pokazać na co mnie stać. Wciąż cieszę się tym sportem i chcę
walczyć na wysokim poziomie – zapewnia fighter z Olsztyna.

Starcie Przemysław Opalach vs Michał Hodyniak na Kuyavian Cage odbędzie się w niezwykle widowiskowej formule K-1.

Bilety na Kuyavian Cage – 6 lipca 2024 r. Sprzedaż wkrótce!

Już niebawem ruszy sprzedaż biletów na inauguracyjną galę Kuyavian Cage. Dostępne będą wejściówki na płytę, trybuny oraz bilety VIP. Kibice będą mogli nabywać je w formie tradycyjnej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z organizacją. Możliwa będzie również wysyłka. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów będą podawane w komunikatach prasowych i w social mediach organizatora.

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.