Kontakt:

Kuyavian Cage wkracza na scenę sportów walki. Znamy pierwsze nazwiska!

Kuyavian Cage

Już 6 lipca w inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się inauguracyjna gala sportów walki pod szyldem Kuyavian Cage. Podczas eventu kibice będą mogli podziwiać pojedynki w formułach: MMA, boks oraz K-1. Z kolei w karcie walk nie zabraknie lokalnych zawodników, jak również fighterów znanych z dużych rodzimych organizacji.

Przemysław Opalach zawodnikiem Kuyavian Cage. Debiut już w lipcu!

Jedną z głównych gwiazd inowrocławskiej gali będzie były bokser, a obecnie zawodnik MMA – Przemysław Opalach. „The Spartan” w przeszłości dzierżył mistrzowskie pasy organizacji IBF  International, WBC Baltic oraz WBF, zdobyte w pięściarskim ringu. Z kolei w MMA toczył pojedynki na galach MMA VIP czy Revolta. 6 lipca olsztynianin zaprezentuje się w starciu na zasadach K-1, lecz aby było on jeszcze bardziej widowiskowe, założy małe rękawice znane z walk MMA. Niebawem organizacja ogłosi przeciwnika Opalacha, który z pewnością jest dobrze znany
lokalnym fanom.
– Przemek ma w sobie bardzo dużo motywacji, ochoty do walki. Wnosi też pewien ładunek marketingowy, zna ten biznes i doskonale wie, że wspólnie możemy wiele osiągnąć na tym rynku. Bardzo cieszy nas ten angaż – podkreślają włodarze Kuyavian Cage.

Kuyavian Cage [06.07.24 r.] Powrót Ważki G21 i lokalni bohaterowie w akcji!

Podczas lipcowej gali nie może zabraknąć fighterów dobrze znanych lokalnej społeczności. Wśród nich jest wieloletni trener, propagator sportu na Kujawach Michał Hodyniak. Założyciel klubu ODYN ze sportami walki związany jest od 30 lat! Niemniej jak sam wspomina, nie brakuje mu chęci do treningów, a w klatce pozostawi kawał sportowego charakteru:

– Czuję się świetnie! Występ przed własną publicznością napędza mnie do działania. Czeka mnie ogromne wyzwanie, ale zapewniam, że dam z siebie wszystko – wskazuje Hodyniak.

– Bądźcie tam ze mną, wspierajcie zawodników, bo doping będzie nam potrzebny! – apeluje fighter
z Inowrocławia.

Ponadto w klatce dojdzie do bokserskiej konfrontacji dwóch przedstawicieli jednego tego samego miasta. Jeden z organizatorów gali – Marcel Huzarski podejmie kontrowersyjnego rapera Ważkę G21, czyli Damiana Kubiszewskiego. Dla Huzarskiego będzie to debiutancki występ na gali sportów walki, wyjątkowy tym bardziej, że przed inowrocławską publiką. Dotychczas trenował w niemieckim klubie Victoria Lauenau. Znany jest także z działalności społecznej i pracy na rzecz dzieci chorych na autyzm – twórca zbiórek na rzecz chorych i autor bloga „Tata vs autyzm”. Z kolei Kubiszewskiego nie trzeba przedstawiać fanom starego, dobrego rapu. W przeszłości Ważka G21 zasłynął hitem „Życie ostre jak maczeta”, a także ze wspólnych kawałków tworzonych z gwiazdami muzyki, takimi jak Popek, Kubix czy Pomidor. Skąd pomysł na zakontraktowanie Kubiszewskiego?

– Udział Damiana na gali Kuyavian Cage to inicjatywa, która wyszła od ludzi z tego miasta. Wielu
z nich chciało zobaczyć Ważkę w akcji. Wsłuchujemy się w głosy mieszkańców, fanów, stąd Ważka
otrzyma szansę walki – informują włodarze.

Gala Kuyavian Cage odbędzie się 6 lipca w inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej. Zaplanowano dziesięć pojedynków w formułach: boks, K-1 oraz MMA. Niebawem rusza sprzedaż biletów.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.