Kontakt:

Doniesienia: Robert Bryczek podpisał kontrakt z UFC i wystąpi na wrześniowej gali w Las Vegas

Bryczek

Od pewnego czasu wielu fanów czekało na termin ogłoszenia walki mistrzowskiej o pas wagi średniej w organizacji Oktagon MMMA pomiędzy Robertem Bryczkiem a Patrikiem Kinclem. Na Twitterze pojawiła się informacja, że nasz rodak podpisał kontrakt z UFC. Ponadto Paweł Wyrobek dziennikarz Polsat Sport zdradził, że prawdopodobnie Polak wystąpi na gali zaplanowanej na 23 września, a jego rywalem ma być Jacob Malkoun.

Robert Bryczek jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Większość swoich walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. Jest on byłym mistrzem FEN w wadze do 77 kilogramów. Do niedawna był związany z OKTAGON MMA, gdzie stoczył 7 pojedynków. Obecnie posiada 5 wygranych z rzędu. W ostatnim boju pokonał przez TKO Samuela Kristofica na OKTAGON 45.

 

„Nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, że Robert Bryczek zadebiutuje w UFC 23 września w Las Vegas (Main event Gamera z Fizievem). Rywalem Polaka będzie Australijczyk – Jacobs Malkoun (7-2, 3-2 UFC), który pierwotnie miał zmierzyć się z Aliaskhabem Khizrievem.”

 Jacobs Malkoun zadebiutował w UFC na gali z numerem 254, gdzie został znokautowany przez Phila Hawesa. Ogólnie w Ultimate Fighting Championship  wygrał 3 walki a przegrał 2. W poprzednim pojedynku naUFC FN 212 wypunktował Nicka Maximova.

źródło: Twitter

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.