Kontakt:

OFICJALNIE: Tomasz Narkun vs. Adam Kowalski w walce wieczoru Cave MMA 3 w Grodzisku Mazowieckim

362362460_185971314465614_2282157010740811026_n

Organizacja CAVEMMA powróci po wakacjach z trzecią edycją. 22 września w walce wieczoru gali CAVEMMA 3: Rave in The Cave w Grodzisku Mazowieckim zmierzą się dwaj czołowi polscy zawodnicy kategorii półciężkiej: Tomasz Narkun i Adam Kowalski. Wcześniej w klatce zameldują się m.in. Albert Odzimkowski, Jason Radcliffe i Tomasz Jakubiec.

Po dwóch eventach zorganizowanych na Śląsku CAVEMMA chce wypłynąć na szersze wody. Na poprzedniej gali wystąpili m.in. Artur „Kornik” Sowiński, Michał „Wampir” Pasternak i Kamil „Bomba” Łebkowski oraz szereg utalentowanych prospektów. Teraz karta walk będzie jeszcze mocniejsza.

– Chcieliśmy pójść za ciosem i pokazać, że nie jesteśmy kolejną lokalną organizacją. Mamy ambicje, by stać się jedną z czołowych polskich sił w MMA. Uważamy, że karta walk to serce i dusza każdego wydarzenia, dlatego zamierzamy przygotować najlepszą dotychczas imprezę. To będzie prawdziwy „Rave in the Cave” – zapewnia Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

Tomasz Narkun (19-6) to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA bez podziału na kategorie wagowe. „Żyrafa” stoczył 15 walk dla KSW i w latach 2015-22 był międzynarodowym mistrzem w wadze półciężkiej. Po utracie pasa i wypełnieniu kontraktu stał się wolnym strzelcem. W swoim ostatnim występie w czerwcu błyskawicznie zdemolował Antonio Zovaka na gali Seaside BattleS MMA 3 w Szczecinie. Na CAVEMMA 3 czeka go jednak znacznie poważniejsze wyzwanie.

Cieszę się z szybkiego powrotu do rywalizacji. Po nieco ponad trzech miesiącach znów wyjdę do klatki. Moim przeciwnikiem będzie weteran polskiego MMA Adam Kowalski, który trenuje na co dzień z mocnymi zawodnikami takimi jak Mamed Khalidov czy Karol Celiński, z którymi miałem okazję się mierzyć w przeszłości. Wiem, że będzie dobrze przygotowany, dlatego ja też mocno trenuję do tego starcia. Myślę, że ta walka wzbudzi duże zainteresowanie wśród kibiców, więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do kibiców 22 września do Grodziska Mazowieckiego na galę CaveMMA 3! – mówi były mistrz KSW.

Rywal Tomasz Narkuna jest bardziej oszczędny w słowach, ale podchodzi do wyzwania równie ambitnie. – Nigdy nie szukałem łatwych przeciwników – podkreśla Adam Kowalski. – Teraz jest mój czas i chcę dać walkę życia!

Doprowadzenie do tego starcia nie było prostym zadaniem, ale właściciele CAVEMMA byli zdeterminowani, by przygotować kartę walk, która zaskoczy polskich fanów sportów walki.

Po wielu dniach negocjacji ostatecznie udało się zestawić ten pojedynek. To zestawienie dwóch najlepszych półciężkich dostępnych na naszym rynku, którzy nie są związani z nikim dłuższym kontraktem. Tomasz Narkun, wieloletni mistrz KSW i absolutna czołówka w Europie kontra Adam Kowalski, który do tej czołówki głośno zapukał po ostatnim zwycięstwie na CAVEMMA 2 nad Michałem Pasternakiem. Szykuje nam się niesamowite starcie, którego nie można przegapić – zapowiada Ksawery Dyga, matchmaker CAVEMMA.

Oprócz hitowego starcia Tomasz Narkun (19-6) vs Adam Kowalski (14-7-1) na gali CaveMMA 3 wystąpią także Albert Odzimkowski (12-7), Jason „The Assassin” Radcliffe (17-10), Sarah „A Treta” Frota (10-4), Tomasz Jakubiec (11-4), Gil „Capoeira” Carvalho (8-2), Guilherme „Warrior” Cadena (31-23), Piotr Sinkiewicz (1-0), Paweł Całkowski (1-1), Jonatan Kujawa (1-1), Łukasz Grądzki (2-1), Krzysztof Klencner. Kolejne ogłoszenia już wkrótce.

Transmisja ze styczniowej gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju, na której odbyły się m.in. walki Sowiński-Łebkowski oraz Kowalski-Pasternak, jest dostępna za darmo na kanale YouTube »»

Śledź CAVEMMA:
www.instagram.com/cavemma.pl
www.facebook.com/cavemmapl

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.