Kontakt:

Paweł Jóźwiak po walce Marcina Naruszczki: ,, Będę próbować zrobić rewanż na FEN. ,,Będę próbować zrobić rewanż na FEN.”

20230219_194540_0000.png

Wczoraj na gali organizacji Brave w Serbii zawalczył nasz rodak, Marcin Naruszczka. Marcin zmierzył się z byłym zawodnikiem organizacji KSW Aleksandarem Iliciem.

Polak przegrał z zawodnikiem z Bałkanów po 3 rundowej batalii przez niejednogłośną decyzję sędziów. (29-28, 28-29, 29-28).

W 2 rundzie Polak znalazł się w bardzo dobrej pozycji w parterze, obijał swojego rywala i cały czas wywierała na nim presję. Jednak sędzia widział to trochę inaczej i postanowił podnieść walkę do stójki. Sytuacja ta bez wątpienia miała wpływ na dalszy przebieg walki.

Do całej sytuacji odniósł się prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak, który na swoim koncie na Twitterze skomentował to w taki sposób:
,, Sędzia ringowy swoją postawa mocno wypaczył wynik bardzo wyrównanej walki Naruszczka- llic! Walka nie miała prawa być podniesiona do stójki w 2r! Pojedynek był bardzo bliski ale Marcin tym posunięciem został bardzo mocno skrzywdzony! Będę próbować zrobić rewanż na FEN.”

Rewanż to z pewnością byłoby coś na co wiele osób czekałoby z niecierpliwością, a Panowie raz na zawsze mogli by udowodnić, który z nich jest lepszym zawodnikiem.

Źródło: Twitter/Paweł Jóźwiak
Zdjęcia: Instagram famemmatv/bravemmaf

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.