Kontakt:

Walka Charles Oliveira kontra Beneil Dariush planowana na gali UFC 288

Beneil-Dariush-UFC-269-predictions

Charles Oliveira powróci to oktagonu UFC po ostatniej walce w której przegrał z Islamem Makhachevem. Jego rywalem na gali UFC 288 będzie Beneil Dariush o czym brazylijskiemu dziennikarzowi powiedział jego trener.

Do Bronx” to były mistrz UFC w wadze lekkiej. Walczył dla Warriors Challenge  czy UFC. W UFC zadebiutował  1 sierpnia 2010 na gali UFC live,gdzie wygrał z Darrenem Elkinsem. W UFC walczył m.in z Frankie Edgarem czy Maxen Hollowayem. Pas mistrza UFC zdobył 15 maja 2021 na gali UFC 262,gdzie w 2 rundzie przez TKO pokonał Michaela Chandlera. Pasa bronił dwukrotnie. Pierwsza obrona miała miejsce na gali UFC 269,gdzie pokonał Dustina Poirera.  Pas mistrza UFC wagi lekkiej stracił w drugiej obronie  przez nie zrobienie wagi podczas ceremonii ważenia przez galą UFC 274. Próbował go odzyskaćodzyskać na gali UFC 280. Niestety ta sztuka mu się nie udała ponieważ przegrał  z Islamem Makhachevem.

 

Benny” to były mistrz organizacji RTC w wadze lekkiej. Walczył dla takich organizacji jak RTC czy UFC.  W MMA walczył z takimi zawodnikami jak Diego Ferreira czy Mateusz Gamrot. W organizacji Ultimate Fighting Championship zadebiutował 15 stycznia 2014 roku,gdzie w debiucie wygrał z Charlie Brennemanem. Ostatnią walkę dla UFC stoczył 22 października 2022 roku,gdzie na punkty pokonał Mateusza Gamrota.

źródło: Twitter
Fot. mmajunkie.com
Autor : Dodo

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.