Kontakt:

Derrick Lewis przed walką ze Spivakiem: „Zamierzam więc wyjść i udowodnić im, że nadal jestem kimś”

Derrick-Lewis-696×392
Derrick Lewis swoją kolejną walkę stoczy 4 lutego 2022 na gali UFC Fight Night,gdzie zmierzy się z Sergeyem Spivakiem. Po dwóch porażka z rzędu chce udownić,że jest w stanie wygrać. Będzie to ich drugie starcie.W pierwszej walce wygrał Mołdawianin. 

W wywiadzie dla UFC powiedział :
„Zdaję sobie sprawę, że wszyscy patrzą na mnie dziś mniej poważnie. Zamierzam więc wyjść i udowodnić im, że nadal jestem kimś. W sumie to jest dziwne, bo czuję, że dopiero teraz podchodzę do moich treningów na serio i właśnie teraz ludzie nie traktują mnie poważnie. Nie przeszkadza mi jednak to, że nie jestem doceniany. Wierzę, że wykonam swoją pracę i pokażę wszystkim umiejętności, które nabyłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy.”
Derrick Lewis to były mistrz Legancy FC w wadze ciężkiej i były pretendent do pasa UFC w wadze ciężkiej. Pas organizacji Legacy FC zdobył 17 sierpnia 2022 pokonując Jareda Rosholda. Tytuł obronił 1 marca 2013 roku pokonując Rickya Shiversa. W UFC zadebiutował 19 kwietnia 2014 roku gdzie pokonał Jacka Mayego. W UFC spróbował  zdobyć pas mistrza wagi ciężkiej  na gali UFC230,gdzie przegrał z Danielem Cormirem. Ostatnią walke w UFC stoczył
30 lipca 2022 na gali UFC 277,gdzie przegrał z Sergeiem Pavlovichem.
żródło: UFC
Autor:Dodo
Fot. mmajunkie.com
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.