Kontakt:

Młody Raul Rosas Jr chce zdobyć trzy pasy mistrzowskie UFC

xjkpgucuyrs1lv2wqvu9
Raul Rosas Jr kolejną walkę dla UFC stoczy 8 kwietnia. Jego rywalem będzie Christian Rodriguez na gali UFC 287. Podczas tej walki „El Nino Problema”chce udowodnić dlaczego zasługuje na walkę o pas. Trzy pasy chciałby zdobyć w mniej niż rok.  W wywiadzie podczas gali Fury 73, gdzie występował jego brat zdradził on  swoje plany na przyszłość.
„Jestem gotowy na to, żeby pokazać swoje umiejętności, tak jak mam to w zwyczaju. Nie obchodzi mnie z kim zawalczę, pokażę, że istnieją pewne poziomy. Oglądajcie 8 kwietnia, zobaczycie dlaczego zasługuję na walkę o pas mistrzowski. Wierzcie w siebie, nieważne kto w was wątpi! Gdy mówię, że będę mistrzem, że będę najmłodszym mistrzem UFC w historii, to sporo osób myśli, że jestem szalony. Ja wierzę w siebie! Zostanę mistrzem w mniej niż rok. Dopiero zaczynam. Nie będę celebrował dopóki nie zdobędę trzech pasów mistrzowskich: kogucia, piórkowa, lekka. Do roboty!”
W 2022 wygrywając z Mango Gutierrezem na Dw’s Contenders Seriers  podpisał kontrakt z UFC i stał się najmłodszym zawodnikiem w federacji.W Ultimate Fighting Championship zadebiutował 10 października 2022 roku. W debiucie pokonał w 1 rundzie przez duszenie zza pleców Jay Perrina.
W MMA  jest niepokonany  od 2021 roku. Z 7 walk,które stoczył żadnej nie przegrał.
źródło: mmajunkie.com
fot. mmajunkie.com
Autor: Dodo
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.