Kontakt:

Krzysztof Jotko poza UFC !!!

199403326_338504890968793_1503951111862350297_n

Dzisiaj w całej sieci pojawiły się plotki o tym, że nasz rodak Krzysztof Jotko rozstał się z Ultimate Fighting Championship. Ta informacja ostatecznie została potwierdzona przez samego zawodnika.

Przygoda Krzysztofa Jotki z Ultimate Fighting Championship rozpoczęła się w 2013 roku, gdzie na UFC FN 33 wygrał z Bruno Santosem. W swojej karierze pokonywał on takich rywali jak Scott Askham, Thales Leites czy Eryk Anders. Polak na codzień trenuje w klubie American Top Team. Na UFC Vegas 25 przegrał na punkty z Seanem Stricklandem co przerwało jego passę trzech wygranych. Następnie wygrał z Mishą Cirkunovem i Geraldem Meerschaertem. W swoim ostatnim boju przegrał przez poddanie z Brendanem Allenem.

Polak na Facebooku napisał, że dziękuje organizacji UFC za dotychczasową współpracy i zdradza, że nie przedłużono z nim kontraktu. Dodał również, że prowadzi on już rozmowy Bellatorem, PFL i One Championship.

„Cześć ! Witam wszystkich Na początku chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować organizacji UFC i całemu sztabu i ludziom którzy tam pracują i dbaja o nas zawodników🙏 To była naprawdę wspaniała przygoda , doświadczenie i zaszczyt być i walczyć prawie dekadę bo aż 10 lat dla najlepszej organizacji na świecie ! Niestety mój kontrakt nie został przedłużony i z tego powodu po ostatniej walce zostałem wolnym agentem z rekordem 24-6 UFC 11-6 Rozmowy już są prowadzone z innymi topowymi organizacjami Bellator MMA ONE Championship PFL MMA Live A wy w której organizacji chcielibyście mnie zobaczyć ???” – napisał Krzysztof Jotko
źródło: Facebook
Fot. Facebook
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.