Kontakt:

Marcin Bandel poddaje Ismaila Naurdieva i zostaje mistrzem organizacji Brave CF [WIDEO]

Brave CF

Dziś w Bahrajnie odbyła się gala BRAVE CF 63. Na tym wydarzeniu nasz rodak Marcin Bandel pokonał świetnego Ismaila Naurdieva przez poddanie w 1. rundzie zdobywając pas mistrzowski w kategorii super półśredniej.

Relacja:

Runda 1:

Walkę rozpoczął Austriak od niskiego kopnięcia.  Następnie Marcin ruszył do przodu z ciosami, ale nie trafił nimi rywala. Ismail starał się kąsać naszego rodaka z dystansu, ale temu udało się trafić prawy sierpem.  Po tej akcji Naurdiev zaczął wywierać presję, gdzie doszło do wymiany ciosów, gdzie Bandel prawym krzyżowym posłał rywala na deski. Następnie w parterze Polak zajął plecy i przeszedł do balachy. Jednak zapięcie jej mu się nie udało. Jednak to samo powtórzył z pleców i udanie poddał swojego oponenta.

 

Marcin „Bomba” Bandel w swojej bogatej karierze walczył dla takich organizacji jak Fighters Arena, GMC, FEN czy ACA. W latach 2014-2015 był związany z UFC. Jednak tej przygody nie może uznać za udaną, ponieważ przegrał tam dwa pojedynki z rzędu po, których został zwolniony.  Na gali ACA 96 przegrał przez techniczny nokaut  z Arseniy’em Sultanovem. Po tym boju powrócił dopiero po dwóch latach, gdzie pokonał kolejno Davida Karpa,Magomeda Ayskhanova i Luisa Felipe Diasa. Obecnie posiada serię 4. wygranych.

Poniżej wrzucamy wam link do transmisji całej gali BRAVE CF 63, w tym walki naszego rodaka.

https://www.youtube.com/watch?v=ZZI3ydgNgEc

źródło: Youtube, BRAVE CF
Fot. Youtube

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.