Kontakt:

Popularny Gromdziarz „Remi” Gruchała chce walki z gwiazdą freak fightów!

Remigiusz-Remi-Gruchala

Remigiusz „Remi” Gruchała po krwawym boju na gali Gromda 9 planuje powrócić do rywalizacji w sportach walki. 22-latek z Chojnic celuje w starcie z gwiazdą freak fightów – Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, o czym poinformował w ostatnim wywiadzie na kanale Adrian Bolechowicz – Dziennikarskie Inspiracje.

REMI kontra FERRARI? ” To byłaby fajna walka!”

Remigiusz „Remi” Gruchała zyskał rozgłos po czerwcowej gali Gromdy. 22-letni fighter stoczył wówczas niezwykle krwawy i wyczerpujący bój zwieńczony zwycięstwem. Mimo to liczne obrażenia, które obydwaj zawodnicy ponieśli w tym starcu wzbudziły spekulacje dotyczące bezpieczeństwa pięściarzy rywalizujących w ringu Gromdy.

Zwłaszcza po tym, jak w Internecie pojawiło się zdjęcie Gruchały chwilę po zakończeniu tego zestawienia.

Zobacz również: Hardcorowe Kaszebe – będziemy tam!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Remi Gruchała wraca do gry. Celuje w starcie z FERRARIM

Po czterech miesiącach od tamtych wydarzeń „Remi” zdecydował się opowiedzieć o swoich planach na kanale Adrian Bolechowicz. Dzienniakrskie Inspiracje.

Życie daje Ci cytryny, to rób z nich lemoniadę! Dzwonią do mnie przedstawiciele różnych organizacji freakowych, kluczowi ludzie i pytają o walkę, a ja odpowiadam… Chciałbym się przejechać Ferrari. 

Gruchała w rozmowie opowiedział również o leczeniu ran i powrocie do zdrowia po walce na gołe pięści.

Uważam że nie liczy się cel tylko droga. Kocham Gromdę. Ta walka dała mi ogromną popularność i sprawiła że jestem w tym miejscu, w którym obecnie się znajduję.

Czytaj także: Doniesienia: Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev na UFC 282!

Ponadto Remi odniósł się do spekulacji na temat starcia jego przyjaciela Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Walka Gleby z Diego byłaby świetna. Ja jeszcze muszę potrenować, aby dojść do momentu, kiedy będę gotowy do walki z takim zawodnikiem jak Kubiszyn.

Całą rozmowę znajdziecie pod LINKIEM

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.