Kontakt:

Były mistrz UFC wolnym agentem!! Eddie Alvarez kończy swoją przygodę z federacją ONE Championship

one-on-tnt-i-eddie-alvarez-1.jpg

Eddie Alvarez dla Singapurskiej organizacji stoczył stosunkowo niewiele walk. Do oktagonu ONE wchodził 4 razy i nie miał on najlepszego bilansu w tych walkach, bowiem tylko raz zwyciężył, 2 razy przegrał oraz jedna walka pozostała nierozstrzygnięta. Eddie ostatnią walkę stoczył w kwietniu 2021 roku i decyzją sędziowską poległ w starciu z Ok Rae Yoonem.

Na swoim Twitterze, Eddie opisał te sytuację w następujących słowach:
,, Potwierdzam, nie jestem już zawodnikiem ONE. Rozstaliśmy się w zgodzie w dobrych relacjach. Chcę podziękować Chatriemu za szansę i zamierzam obserwować ich dalsze sukcesy. Oficjalnie jestem wolnym agentem, gotowym na polowanie. Powiedzcie mi – kto jest następny?”

 

Eddie poza mistrzostwem UFC, dwukrotnie był mistrzem organizacji Bellator kolejno w 2009 roku oraz 2013 roku. W swoim rekordzie ma walki z takimi zawodnikami, jak Conor McGregor, Rafael Dos Anjos, czy Justin Gaethje. Swoją ostatnią wygraną walkę stoczył z Eduardem Folayangem. Potencjalnym nowym pracodawcą jednego z bardziej rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie może być PFL, gdzie występują np. Marcin Held, czy Anthony Pettis. Eddie niewyklucza jednak starć w innych formułach walki np. w boksie.

źródło: Twitter

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.