Kontakt:

Eliasz Jankowski zmierzy się z Pawłem Józefowiczem na FEN 42

fen

Eliasz Jankowski (29-7) podejmie Pawła Józefowicza (6-5) podczas gali FEN 42, która 15 października odbędzie się w hali Orbita we Wrocławiu. Pojedynek na zasadach K-1 zakontraktowano w limicie do 70 kilogramów.

Eliasz Jankowski miał już okazję walczyć na FEN – podczas gali FEN 23 wygrał z Hubertem Dylewskim jednogłośną decyzją sędziów. Wojownik z Legnicy ostatnie miesiące ma bardzo udane – w czerwcu sięgnął po Puchar Świata, a zawody odbyły się na Węgrzech. Chwilę później zdobył tytuł mistrza Polski w formule low-kick. Podczas sierpniowego turnieju Latvia Open Jankowski wygrał dwie walki i zdobył pierwsze miejsce.  Wcześniej “Jankes” sięgał po tytuły zawodowego mistrza świata w K-1 Global, zawodowego mistrza świata organizacji WKN i wicemistrza Europy federacji WAKO, a także Puchar Świata WAKO w K-1.

Infromacja prasowa

Paweł Józefowicz to zawodowy mistrz Polski K-1 oraz zdobywca Pucharu Świata. Wojownik z Dolnego Śląska reprezentuje dwa kluby – Kickboxer Wrocław oraz Fighter Nowa Sól. W karierze amatorskiej stoczył 60 pojedynków. Józefowicz to reprezentant Polski, który podczas gali FEN 42 zadebituje pod szyldem organizacji.